Marzysz o umięśnionym ciele? Kup sobie muskularny kombinezon!

0
874

Rok 2020 był trudny dla bywalców siłowni, a rok 2021 nie zapowiada się dużo lepiej pod tym względem. Siłownie są cały czas zamknięte.

Na szczęście możesz teraz uzyskać piękne, umięśnione ciało, o którym zawsze marzyłeś, bez poruszania mięśni, dzięki tym realistycznym muskularnym kombinezonom.

Dzięki silikonowym kombinezonom, które produkuje firma Smitizen, możesz teraz wyglądać niesamowicie, nie wstając z kanapy.

W komplecie z realistycznie wyglądającymi mięśniami, wypukłymi żyłkami i anatomicznie poprawnym ułożeniem, muskularne kombinezony tworzą iluzję doskonale wyrzeźbionej górnej części ciała, zwłaszcza gdy są noszone pod obcisłą koszulą. Niektórzy mają nawet sztuczne włosy na ciele…

I co najlepsze, te ultra-realistyczne kostiumy do ciała stają się coraz bardziej popularne na chińskich platformach e-commerce, takich jak Taobao i Aliexpress.

Takie muskularne kombinezony są dostępne dla konsumentów od co najmniej dwóch lat, ale nie można zaprzeczyć, że ostatnio jakość znacznie wzrosła ich popularność, a niektóre z oferowanych produktów są prawie nie do odróżnienia od prawdziwych mięśni (przynajmniej na zdjęciach).

Jeszcze nie tak dawno tego typu kombinezon był używany w filmach i serialach telewizyjnych, aby aktorzy wyglądali lepiej niż w rzeczywistości, ale druk 3D i inne postępy technologiczne sprawiły, że są one również dostępne dla przeciętnego konsumenta.

Czytaj: Z Wrocławia biegiem na Jasną Górę, aby pomóc chorym dzieciom na raka

Sprzedawcy na Taobao podobno sprzedają muskularne kombinezony od 790 juanów – 3980 juanów (120 USD – 610 USD), w zależności od rozmiaru i jakości. Niektóre kombinezony zakrywają tylko tułów, pozostawiając odsłonięte ramiona, inne zakrywają całą górną część ciała, a najbardziej zaawansowane zakrywają całe ciało, przez co wyglądasz jak fanatyk siłowni.

Czytaj: 7 sposobów na utratę wagi – ale bez diety i siłowni

Możesz pomyśleć, że te kombinezony są głupie i zgadzam się z tym, ale są zdecydowanie lepsze niż inne formy oszukiwania siebie, takie jak wstrzyknięcie oleju w mięśnie, aby wyglądać dobrze.

johannesfloe.com – Art to remember