Masz kury? Możesz im kupić na jesień bluzki w celu ochrony przed zimnem

0
1086

Jak się zaraz przekonacie, moda może być także dla zwierząt, które zasługują na wszystko, co najlepsze. Zwierzęta wyciągają nas z depresji, dzięki swoim szalonym pomysłom i bezwarunkowej miłości. Zwierzęta zamieniają nasze szare dni w pozytywne chwile.

Etsy sprzedaje szydełkowane sweterki dla kur.

Sweterki można kupić w różnych kolorach i w różne wzory. Są one idealne dla Twojego ptaka, aby miał on najbardziej elegancki sweter na sezon jesienno-zimowy w swoim życiu.

Pomysł narodził się, gdy grupa projektantów szukała sposobów ochrony kur przed zimnem w zabawny i awangardowy sposób. Zaczęli wymyślać ubranka, a wynik jest boski.

Sweterki są ręcznie szydełkowane w tkaniny wełnianej. Każdy model pasuje do ciała zwierzęcia. Są elastyczne i bardzo ciepłe. Niektóre sweterki mają nawet wbudowaną czapkę, która idealnie pasuje do stroju.

Sweterki mają dziury na skrzydła dla lepszej mobilności ptaków i większego komfortu.

Czytaj: Ayam Cemani – czarna kura na obiad?

Sweterek nie jest ciasny, aby zwierzę mogło się swobodnie ruszać i wchodzić w interakcje w swoim naturalnym środowisku bez większych niedogodności.

Sweterki można znaleźć na oficjalnej stronie ETSY, można je zakupić już za 11,46 USD. Występują w czterech rozmiarach: bardzo mały, mały, średni i duży.

Sweterki mogą nosić nie tylko kury, ale również koguty. Nie jest wykluczone, że w przyszłości będzie można zakupić sweterki także dla innych zwierząt hodowlanych.

Jako właściciel musisz zadbać o zdrowie kurczaka. Możesz to zrobić w najbardziej modny i kolorowy sposób. Dzięki tym zabawnym sweterkom będziesz mieć najbardziej modne kury na wsi.

Zdjęcia: etsy.com

Czytaj: Na Syberii spadł czarny śnieg!