Mąż zobaczył, jak jego żona przytula się do innego mężczyzny w Mapach Google

0
321

W 2018 roku mężczyzna w Peru przyłapał swoją żonę na zdradzie, gdy zauważył ją z innym mężczyzną podczas przeglądania swojego rodzinnego miasta w Mapach Google.

Peruwiański mężczyzna rozwiódł się z żoną po tym, jak odkrył w Mapach Google intymne zdjęcia, na których jego żona jest z innym mężczyzną.

Mężczyzna szukał najlepszego sposobu dotarcia do popularnego mostu w Limie, stolicy Peru, kiedy zauważył znajomą postać na jednym ze zdjęć Google Street View.

Obraz przedstawiał kobietę w białym topie, dżinsach i szpilkach, siedzącą na ławce, głaszczącą włosy mężczyzny, który leżał z głową na jej kolanach.

Źródło: Mapy Google

Zauważył, że ubrania kobiety były identyczne z tymi, które kilkakrotnie nosiła jego żona – a kiedy przyjrzał się bliżej, zdał sobie sprawę, że to ona.

Zdjęcia zostały zrobione przez samochód z kamerą Google w Puente de los Suspiros de Barranco w Limie w 2013 roku.

Źródło: Mapy Google

Mężczyzna o wszystkim porozmawiał z żoną. Ta oczywiście przyznała się do romansu.

Według lokalnych mediów, para rozwiodła się.

Mężczyzna udostępnił zdjęcia w mediach społecznościowych, gdzie jego zwolennicy skomentowali, że „to mały świat” i skrytykowali kobietę za to, że nie była z nim szczera, zanim została złapana na gorącym uczynku.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Pojazdy Google Street View, w tym samochody, rowery i skutery śnieżne, uchwyciły lokalizacje na całym świecie za pomocą kamer 360 stopni.

To nieuchronnie zaowocowało kilkoma zabawnymi i dziwacznymi momentami uchwyconymi kamerą, w tym namierzenie szefa włoskiej mafii po 20 latach poszukiwań. Namierzyły go… Mapy Google. Więcej o tej historii przeczytacie tutaj.

Czytaj: Jak wygląda świat z góry? Najciekawsze znaleziska w Google Earth.