Męskie roboty seksualne z „bionicznymi penisami” mogą na dobre zastąpić mężczyzn!

0
1065

Czy męskie roboty seksualne naprawdę mogą całkowicie zastąpić mężczyzn w związku?

Te ludzkie repliki „lalek miłosnych” wzbudziły w ostatnich latach duże zainteresowanie. Niedawno jednak różnorodność męskich robotów płciowych zyskuje coraz większe zainteresowanie kobiet.

Jedna firma produkująca te praktyczne lalki miłosne nazywa się „RealDoll”.

Męskie roboty seksualne

Firma RealDoll poinformowała, że niedawno rozpoczęła produkcję męskich robotów seksualnych z powodu „ogromnego popytu” ze strony kobiet na bioniczne męskie wersje ich niezwykle popularnych lalek kobiecych.

Firma podkreśla, że w przeciwieństwie do ludzkich konkurentów, te męskie roboty seksualne nigdy się nie upijają, nie zasypiają ani nie tracą siły i wytrzymałości.

Kobiety (lub mężczyźni) mogą korzystać ze swoich robotów seksualnych tyle, ile chcą, pod warunkiem, że ich bateria jest w pełni naładowana, jednak…

Korzystając z nowoczesnych narzędzi, firma produkująca męskie roboty seksualne postanowiła uczynić je tak realnymi, jak Twój żyjący partner.

Bioniczny penis jest obsługiwany za pomocą przycisków. Przycisk uruchamia pompkę, która wypełnia protezę płynem pod ciśnieniem i powoduje erekcję. Drugi przycisk sprawia, że płyn wraca do zbiornika, a bioniczny penis wiotczeje. Taki narząd pozwala założyć rodzinę.

Te roboty zostały nawet zaprogramowane do reagowania na komunikację słowną w ramach systemu zwanego „najwyższym doświadczeniem satysfakcjonującym”.

Niewiarygodne, ale prawdziwe! Gdzie jednak ostatecznie doprowadzi nas ta cała technologia? Zastąpienie prawdziwych mężczyzn będzie tak realne, że w rzeczywistości możesz stracić pragnienie życia w związku z prawdziwym mężczyzną, a nie robotem seksualnym.

Obecna technologia uczyniła nas introwertykami i powinniśmy sobie zadać niepokojące pytanie: czy potrzebujemy innej „zabawki”, która doprowadzi nas do całkowitej izolacji od drugiego człowieka?

Czytając o zdolności do usprawnienia dyskusji z człowiekiem, twórcy są przekonani, że męskie lalki miłosne staną się ukochaną zabawką wielu kobiet na całym świecie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: W 2050 roku częściej będziemy w związkach z robotami niż ludźmi

Męskie lalki będą nawet zaprogramowane z własnymi „historiami”. Kobiety nie będą musiały się starać oszukać męskich lalek erotycznych, że je lubią. One będą po prostu nimi zachwycone. Lalki będą spełniać każde wymagania zgodnie ze specyfikacją. Kobieta będzie miała wszystko, co zechce na zawołanie, każdą przyjemność.

Źródło i fotografie: woked.co

Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij do 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl