Mężczyzna chciał pozbyć się kreta, przez przypadek wysadził całe podwórko

0
1773

Mężczyzna chciał się pochwalić „świetnym” sposobem na poradzenie sobie z nieproszonym kretem w przydomowym ogródku. Jednak coś poszło nie tak. Zobaczcie nagranie z monitoringu.

Bądźmy szczerzy, nikt się nie cieszy, gdy nasze podwórko rozkopują krety. Pewien mężczyzna wpadł na genialny sposób, jak szybko i łatwo pozbyć się kretów. Niestety, sytuacja wymknęła mu się spod kontroli, ponieważ po chwili doprowadził do wybuchu i wysadził podwórko. Psy nie wiedziały co się dzieje. Sam Brazylijczyk, Cesar Schmitz był w niemałym szoku.

48-letni mężczyzna, mając dość kretów postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i raz na zawsze pozbyć się kretów. Mężczyzna powiedział On News: „Moja żona narzekała, że w naszym ogrodzie jest wiele kretów. Poprosiła mnie, abym raz na zawsze się ich pozbył”.

Czytaj: Kot w paski i cętkowane futro podbił serca tysiącom internautów

Pierwszy krok, który postanowił zrobić Schmitz, to było użycie trującego sprayu w nadziei, że to wystarczy, aby zabić nieproszonych gości. Gdy to nie zadziałało, mężczyzna postanowił zrobić odważniejszy, drugi krok. W końcu nie mógł zawieźć żony.

Postanowił wypróbować inne rozwiązanie – spalić krety pod ziemią. Na podwórku wraz z mężczyzną były dwa psy. Schmitz wylał trochę benzyny i wrzucił do dziury płonącą zapałkę. W kilka sekund eksplozja wysadziła większość podwórka.

Mężczyzna najwyraźniej był w szoku, podczas gdy jego psy ukryły się, gdzie tylko mogły. Na szczęście nikt nie ucierpiał podczas tego incydentu. No cóż… pewnie z wyjątkiem kretów – tym razem nie mieli szczęścia.

Chociaż incydent pomógł pozbyć się kretów i stworzył całkiem zabawny film, zdecydowanie nie zalecamy próbowania go samemu, nawet Schmitz żałuje po wszystkim.

Chciałbym to przemyśleć jeszcze raz. Nie miałem pojęcia, że tak się stanie. Na szczęście uszkodzenia były tylko na trawniku. Gdybym stał bliżej lub uderzyłby mnie stół, mogłoby to być śmiertelne”.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie:

Czytaj: Ten niesamowity most zamienia się w tunel i łączy Danię i Szwecję