Mężczyzna ma ulubioną parę trampek na stałe wytatuowaną na stopach

0
546
Zdjęcie: Dean Gunther/Instagram

Zmęczony ciągłym kupowaniem nowych par tenisówek na siłownię, Brytyjczyk wytatuował sobie na stopach swoją ulubioną parę Nike.

Dean Gunther, popularny artysta tatuażu z Manchesteru w Wielkiej Brytanii, ostatnio stał się popularny na Instagramie i TikToku po tym, jak udostępnił krótki film, w którym tatuuje parę butów na stopach klienta. Chociaż narysowany wyłącznie ręcznie, oglądany pod pewnym kątem, projekt naprawdę stwarza iluzję, że dana osoba ma na sobie parę tenisówek z wbudowanymi otworami na palce.

„Jest zmęczony płaceniem za buty, więc zdecydował, że wytatuuje sobie swoją ulubioną parę butów Nike i widzi w tym zabawną stronę!” – powiedział Dean Gunther.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Gunther powiedział, że najtrudniejsze było ręczne rysowanie trampek, ponieważ użycie szablonu nie wchodziło w rachubę. Obejrzał wersję butów w 360 stopniach, a następnie spędził kilka godzin, przenosząc projekt na stopy klienta. Wykonanie tatuażu zajęło kolejne 8 godzin.

Czytaj: Wrocław: bezpłatne wycieczki z przewodnikiem przez całe wakacje

Zdjęcie:  Dean Gunther/Instagram

„Narysowanie tatuażu na stopie było najtrudniejszą częścią. Musiałem upewnić się, że wszystko płynie zgodnie z konturami ciała” – powiedział Gunther. „Chciałem stworzyć iluzję, że osoba nosi buty, mimo że ma bose stopy. To na pewno sprawi, że spojrzysz dwa razy.”

Co ciekawe, jest to drugi dziwaczny tatuaż, który Gunther ostatnio zrobił. Zaledwie kilka tygodni temu głośno było o hiperrealistycznym tatuażu „sześciopaku na brzuchu” który zrobił dla klienta, który rzekomo nie chciał już tracić czasu na siłowni.

Jak widzimy ludzie mają różne pomysły…

Czytaj: Matka robi rocznemu synkowi realistyczne tymczasowe tatuaże