Mężczyzna przez 13 lat zamieniał 45-metrowy żywopłot w smoka

0
462

Bez względu na to, jakie masz hobby, ważne jest, aby znaleźć na to czas.

Hobby pomaga Ci się zrelaksować, odciąć od pracy i innych zobowiązań. Jednak daje to również możliwość rozwoju osobistego.

Im więcej czasu temu poświęcasz, tym jesteś coraz lepszy w tym, co robisz. Niezależnie od tego, czy chodzi o piłkę nożną, śpiewanie, czy zamianę żywopłotu w smoka, trening czyni mistrza! Czekaj – żywopłot w co?

John Brooker jest 75-letnim emerytem z Wielkiej Brytanii i ostatnie 13 lat życia spędził na rzeźbieniu swojego ogromnego żywopłotu. Krzew o długości ponad 45 metrów rozciąga się obok jego domu i innej nieruchomości, którą wynajmuje.

„Pewnego dnia stałem przy kuchennym zlewie i myślałem, że żywopłot jest nudny, więc postanowiłem coś z nim zrobić” – powiedział.

Czytaj: 17-piętrowy smok wspina się po różowej 80-metrowej świątyni buddyjskiej w Tajlandii

Średnio John poświęca jeden dzień w tygodniu na rzeźbieniu i pracach ogrodniczych. Dzięki niezawodnym nożycom i sprzętowi do przycinania wyniki są niesamowite. Ale dlaczego smok?

„Myślę, że smok pochodzi z moich czasów w armii” – wyjaśnił. „Odbyłem dwie wycieczki po Malezji, więc smok musiał być w mojej podświadomości. Dodałem skrzydła, a góra była całkiem prosta, ale co roku dodaje kilka kolejnych linii, aby go zdefiniować”.

Czytaj: Zwierzęta, o których istnieniu nie miałeś pojęcia

Jego żona Pippa, emerytowany grafik, pomagała przy elementach projektu. Ale ogrodnictwo należy do Johna i mężczyzna jest niezwykle dumny ze swojej pracy. Muszę przyznać, że wygląda to niesamowicie!

Mężczyzna przez 13 lat zamieniał żywopłot w smoka. To naprawdę wiele lat praktyk. W końcu, jeśli popełni błąd, musi poczekać, aż żywopłot odrośnie, zanim będzie mógł go naprawić!

johannesfloe.com – Art to remember

Szukasz pracy? Koniecznie zajrzyj na pl.jooble.org