Mężczyzna stworzył 19 niestandardowych trumien dla ofiar strzelanin w Uvalde

0
310
Poznaj człowieka, który spersonalizował trumny dla dzieci zabitych podczas strzelaniny w szkole w Uvalde. Źródło: Twitter

Poznaj człowieka, który stworzył niestandardowe trumny dla 19 dzieci będących ofiarami masowej strzelaniny w Uvalde.

Producent trumien na zamówienie Trey Ganem jest jednym z profesjonalistów świadczących bezpłatne usługi pogrzebowe rodzinom ofiar.

Zwykły producent trumien pomaga ofiarom masowej strzelaniny w Uvalde w spokojnym spoczynku. Trey Ganem jest właścicielem SoulShine Industries, firmy specjalizującej się w malowaniu trumien, które odzwierciedlają zainteresowania i osobowość zmarłego. Ganem wykorzystał swoje zdolności twórcze i troskliwe serce, aby pracować z członkami rodziny w Uvalde, aby upamiętnić zabitych bliskich.

Ganem został poproszony o wsparcie przez kogoś z Texas Funeral Directors Association po masakrze, w której zginęło 21 osób, w tym 19 dzieci. „Jestem w drodze, aby pomóc rodzinom w tym tragicznym czasie”, napisał na stronie SoulShine Industries na Facebooku. „To jest coś, z czym żadna rodzina nie powinna mieć nigdy do czynienia. Moja miłość i emocje już tam są.”

Ganem i jego syn Billy, który z nim pracuje, włożyli swoje serca w robienie tych trumien. Stanowiło to jednak wyzwanie logistyczne. W firmie Ganem brakowało dziecięcych trumien, więc był zmuszony zamówić je u producenta w Gruzji – prawie 1449 km dalej. Producent pracował nieprzerwanie przez 20 godzin, aby zamówienie było gotowe na czas. Firma przewozowa pracowała w tych samych godzinach, jeżdżąc przez ponad dzień, aby dostarczyć trumny do firmy SoulShine.

Czytaj: Zaangażuj się w ratowanie życia i zostań dawcą szpiku

Gdy trumny dotarły o drugiej w nocy, wszyscy byli na pokładzie. Ganem i Billy pracowali razem z aż 12 wolontariuszami, którzy pomagali malować, piaskować i nakładać winyl na trumny. Ganem wykorzystał swoją twórczą wiedzę, aby spersonalizować trumny dla 19 z 21 ofiar.

Usługi Ganem mogą wahać się od 3400 do 3800 dolarów (od 14 500 zł do 16 200 zł), ale rodziny ofiar masowych strzelanin w Uvalde nic nie zapłaciły. Jednak poza obawami finansowymi, SoulShine Industries postrzegało swoje wysiłki jako szansę na pomoc rodzinom w oddaniu hołdu ich wyjątkowym dzieciom, których życie zostało odebrane zbyt wcześnie.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

SoulShine Industries to firma specjalizująca się w trumnach malowanych tak, aby odzwierciedlały zainteresowania i osobowość zmarłego.

koko

Firma, której właścicielem i kierowcą jest Trey Ganem, wykorzystała twórcze zdolności i troskliwe serce artysty do pracy z członkami rodzin ofiar masowej strzelaniny w Uvalde.

Czytaj: Essie Dunbar żyła 47 lat po tym, jak została pochowana żywcem

Źródło: Facebook
Źródło: Facebook

Ganem stworzył niestandardowe trumny dla 19 z 21 ofiar – wszystko za darmo.

Źródło: Facebook

Wysiłek ten stanowił pewne wyzwania logistyczne, ale dzięki oddanym wolontariuszom firma SoulShine Industries była w stanie ukończyć wszystkie trumny.

SoulShine Industries: Strona internetowa | Facebook | Instagram