Mężczyzna zrobił legowiska dla zwierząt ze starych opon

0
334

Coraz więcej osób popiera „Zielony Ruch”. Oznacza to próbę pomocy Matce Naturze w uniknięciu szkodliwych skutków zanieczyszczenia poprzez zminimalizowanie śladów ekologicznych i znalezienie sposobów na zmniejszenie ilości śmieci.

23-letni Amarildo Silva z Brazylii wymyślił nowy i inspirujący sposób na pomoc środowisku. Amarildo robi legowiska dla zwierząt ze starych opon, a świat jest pod wrażeniem jego talentu.

Źródło: proudbrown.com

Jego legowiska schodzą jak ciepłe bułeczki. Amarildo jest kasjerem w ciągu dnia, więc swoje legowiska robi nocą.

Robi legowiska dla zwierząt ze starych opon. Łóżka te są wygodne, czego dowodem jest stały napływ zadowolonych klientów. Odnajduje stare opony na ulicach i wysypiskach śmieci, i prosi o pomoc rodzinę w ich zdobyciu. Przechodzi żmudny proces czyszczenia opon i malowania na nich swoich niepowtarzalnych wzorów. Wpasowuje okrągły materac w oponę, aby piesek lub kotek na nim odpoczywał, przyjemnie się relaksując.

Czytaj: Brazylijskie jaskinie Terra Ronca wyglądają niesamowicie pięknie!

Źródło: proudbrown.com

To, co zaczęło się jako hobby, stało się jego biznesem. Kiedy zamieścił łóżka, które wykonał na Instagramie, stały się one bardzo szybko popularne i wiele osób zaczęło u niego zamawiać.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

W ciągu dwóch lat sprzedał ponad 500 legowisk dla zwierząt wykonanych ze starych opon. Na razie dostarcza łóżka tylko do Brazylii, chociaż ludzie z Europy, Ameryki Północnej i Azji już chcą u niego zamawiać. Najlepszą częścią jego hobbystycznego biznesu jest to, że zwierzęta uwielbiają te projekty i wygodę, jaką dają łóżka.

Źródło: proudbrown.com

Oprócz swoich starych legowisk dla zwierząt z opon wykonuje również doniczki i pojemniki. Używa do nich również materiałów wielokrotnego użytku. Jeśli to nie zapewnia mu wystarczającego zajęcia, ma różne porzucone zwierzęta, którymi się opiekuje. O produktach Amarildo wszyscy mówią, ponieważ są nie tylko urocze, ale także stają się sposobem na zminimalizowanie śmieci po stronie Brazylii.

Czytaj: Cudowne lasy brazylijskie. Co skrywają?

Źródło: proudbrown.com