Mężczyźni ze sportowymi samochodami zawsze próbują coś nadrobić, potwierdzają badania

0
148

Greta Thunberg miała rację! Mężczyźni ze sportowymi samochodami zawsze próbują coś nadrobić, potwierdzają badania.

Badanie wykazało związek między postrzeganym rozmiarem penisa a zainteresowaniem samochodami sportowymi.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Mężczyźni zostali poproszeni o ocenę chęci posiadania samochodu po tym, jak powiedziano im, jaka jest średnia długość penisa.

Mężczyźni po 30-tce, którym powiedziano, że średnia jest większa, częściej chcieli sportowy, luksusowy samochód.

W takim razie wychodzi na to, że to, co napisała Greta Thunberg odnośnie „małej energii” do Andrew Tate jest prawdą.

Wymiana zdań między Gretą Thunberg a Andrew Tate

Okazuje się, że Greta Thunberg miała rację co do Andrew Tate’a – mężczyźni ze sportowymi samochodami są w rzeczywistości niepewni rozmiaru swojego penisa.

Według badań przeprowadzonych przez University College London (UCL) istnieje korelacja między posiadaniem efektownego pojazdu a przekonaniem, że czyjeś genitalia są mniejsze niż przeciętne.

Brytyjski celebryta i były zawodowy kickbokser Andrew Tate oraz jego brat zostali aresztowani w Rumunii 29 grudnia za domniemany handel ludźmi. Według użytkowników mediów społęcznościowych rumuńskiej policji udało się zlokalizować influencera dzięki ostrej wymianie zdań na Twitterze między nim a Gretą Thunberg dzień wcześniej. 

„Andrew Tate, znany w sieciach społecznościowych ze swojej nienawiści do kobiet, chciał upokorzyć aktywistkę ekologiczną Gretę Thunberg, ale zamiast cieszyć sie aplauzem swoich fanów, zdradził istotny szczegół co do swojego miejsca pobytu , przez co trafił do więzienia. Pudełka z pizzą stały się idealną wskazówką do ujawnienia jego makabrycznego planu” – czytamy w publikacji na Facebooku udostępnionej 30 grudnia 2022 roku.

Aresztowanie Tate’a i jego brata Tristana przez rumuńskie władze 29 grudnia 2022 roku pod zarzutem „przestępczości zorganizowanej”,„gwałtu” i „handlu ludźmi” wywołało lawinę komentarzy w mediach społecznościowych, gdzie wiele osób pisało, że akcja policji była możliwa dzięki internetowej wymianie postów między influencerem a aktywistką klimatyczną.

Do ostrej wymiany zdań na Twitterze  – która stała się wiralem – między Andrew Tatem a Gretą Thunberg doszło 27 grudnia 2022 roku. Brytyjski kickbokser i były uczestnik programu Big Brother znany ze swojej mizoginii, zaczepił Gretę, chwaląc się na Twitterze zdjęciem drogiego auta i pisząc, że jego pokaźna kolekcja 33 samochodów emituje dużo gazów cieplarnianych.

Jego zaczepka spotkała się z pogardliwą odpowiedzią 19-letniej aktywistki klimatycznej:

Oczywiście chodzi o e-mail, który Greta użyła, czyli „Smalldickenergy”. Small dick możemy przetłumaczyć jako mały penis, więc już rozumiemy, dlaczego Greta w perfekcyjny sposób poniżyła Andrew.

Czytaj: Im droższy samochód, tym większy d*pek za kierownicą – mówią naukowcy

W odpowiedzi Tate zamieścił krótki filmik, w którym wyśmiewa Thunberg i upewnia się, że dostarczane mu pizze są „w pudełkach nie podlegających recyklingowi”. Na pudełkach wyraźnie widać logo Jerry’s Pizza oraz słowa w języku rumuńskim „descarcă aplicația” (co oznacza: „pobierz aplikację”).

Zrzut ekranu z filmu nagranego przez Andrew Tate’a na Twitterze. Zielone zaznaczenie dodane przez AFP 28 grudnia 2022 roku.

Dzień po aresztowaniu Tate’a aktywistka napisała na Twitterze: „Oto co się dzieje, gdy nie poddajesz recyklingowi pudełek po pizzy”. Jej tweet polubiło ponad 1,8 mln osób.

Badanie potwierdzające tę teorię

Wyrażenie „smalldickenergy” sugeruje, że mężczyzna wykazuje pewien poziom pustej pewności siebie, aby zrekompensować niepewność co do rozmiaru swojego penisa.

Nowe badanie, opublikowane jako wstęp do badania w PsyArXiv, miało na celu sprawdzenie, czy naprawdę istnieje związek między posiadaniem samochodu sportowego a postrzeganą wielkością penisa.

Psychologowie zrekrutowali 200 anglojęzycznych mężczyzn w wieku od 18 do 74 lat do wypełnienia testu online.

Uczestnikom najpierw pokazywano oświadczenie przez okres siedmiu sekund, zanim ten ekran został zastąpiony obrazem produktu.

Następnie musieli przesunąć suwak, aby pokazać, na ile chcą kupić produkt, który może być przedmiotem codziennego użytku lub dobrem luksusowym.

Na koniec na ekranie pojawiało się kolejne stwierdzenie, a uczestnicy musieli powiedzieć, czy jest to to samo, czy inne niż to, które pokazano na pierwszym ekranie.

Uczestnikom powiedziano, że te stwierdzenia są faktami, a test miał na celu zbadanie, „jak ludzie zapamiętują fakty w tym samym czasie, gdy kupują produkty”.

Jednak oświadczenia nie zawsze były zgodne z prawdą.

Jedno ze stwierdzeń fałszywie podawało średni rozmiar penisa we wzwodzie innych mężczyzn – niektórym uczestnikom powiedziano, że wynosi on 18 cm, podczas gdy innym powiedziano, że 10 cm.

Prawdziwa średnia wynosi w rzeczywistości 13 cm, ale ci, którym powiedziano, że jest to niższa wartość, czuli się „stosunkowo lepiej” podczas wykonywania zadania.

Jednak ci, którym powiedziano, że ma wyższą wartość, celowo sprawiali, że ich genitalia były poniżej średniej.

Uczestnikom zawsze pokazywano zdjęcie samochodu sportowego pomiędzy dwoma stwierdzeniami dotyczącymi rozmiaru penisa i musieli wyrazić chęć jego zakupu.

Czytaj: Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Kiedy zespół przeanalizował wyniki, okazało się, że mężczyźni powyżej 30. roku życia, którzy czuli, że rozmiar ich penisa jest poniżej średniej, byli bardziej skłonni do kupna samochodu sportowego.

Ponadto mężczyźni, którym sprawiano wrażenie, że mają większego penisa, wykazywali tendencję do zmniejszania zainteresowania luksusowymi samochodami w miarę starzenia się i potencjalnie bardziej dojrzali.

Chociaż badanie to nie zostało jeszcze zrecenzowane, autorzy twierdzą, że ich wyniki „stawiają intrygujące pytania do przyszłych badań”.

„Być może jest coś szczególnego, co łączy samochody i penisy w męskiej psychice” – napisali.