„Miłość w Zakopanem” – nowa, romantyczna wersja!

0
694
Wersja piano hitu Sławomira, musisz to zobaczyć! Zdjęcie: youtube.com

Na świecie jest bardzo wiele utalentowanych osób. Część z nich potrafi bardzo ładnie śpiewać. Ci najodważniejsi biorą na warsztat hitowe piosenki i proponują swoją własną wersję. Tak i jest w tym przypadku. Posłuchajcie romantyczną wersję piosenki Sławomira.

Miłość w Zakopanem” to singiel polskiego piosenkarza Sławomira Zapały, wydany w 2017 roku. Autorem muzyki i tekstu jest sam piosenkarz. Od dnia premiery teledysk został wyświetlony łącznie ponad 205 milionów razy. Tę piosenkę zna każdy w Polsce!

Sławomir, dzięki temu hitowi, stał się jednym z najbardziej popularnych artystów w Polsce.

W przypadku każdego hitu do sieci trafia mnóstwo przeróbek. Swoją wersję przedstawił m.in. Wąsomir i Kabaret Czwarta Fala. „Miłość w Zakopanem” śpiewano także na pielgrzymce na Jasną Górę.

Dziś zaprezentujemy zupełnie inną wersję – romantyczną w wersji piano. Piosenka w takim wykonaniu wydaje się być zupełnie nowym utworem.

Rafał Jamka, młody i bardzo zdolny muzyk postanowił zaprezentować swoją romantyczną, fortepianową wersję piosenki „Miłość w Zakopanem”.

Cover w wykonaniu Rafała spotkał się z bardzo dużym uznaniem fanów. Nawet sam Sławomir postanowił odnieść się do tej wersji. Napisał komentarz pod utworem (pisownia oryginalna):

„Cześć tu Sławomir. To chyba najbardziej orginalny cover, jak słyszałem (Nie licząc pielgrzymki do Częstochowy). Gratuluję Ci Rafale i pozdrawiam .Działaj, bo masz ogromny potencjał”.

Posłuchajcie romantyczne wykonanie Rafała:

Podoba ci się ta wersja? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Źródło i zdjęcia: YouTube Rafał Jamka

PRZECZYTAJ TAKŻE: Polska skrzypaczka wygrała w Paryżu prestiżowy konkurs

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl