Młody słonik ruszył na ratunek. Myślał, że mężczyzna się topi…

0
1000
Słonie to bardzo opiekuńcze zwierzęta.

Słonie to cudowne i bardzo kochane zwierzęta! W życiu słonia rodzina odgrywa taką samą ważną rolę jak w życiu człowieka. Widać to na poniższym nagraniu. Młody, malutki słonik ruszył na ratunek mężczyźnie, który sobie po prostu płynął. Malutki słonik był przekonany, że człowiek się topi i bez zastanowienia ruszył go ratować.

Słonie żyję mniej więcej tyle, co ludzie. Etapy rozwoju tych mądrych zwierząt przypominają ludzkie, np. malutkie słoniki są bezradne i uzależnione od matki, jak malutkie dzieci. Panie słoniowe pilnują swoich słoniątek, nawet gdy maluchy śpią. Życie rodzinne w stadzie słoni jest tak samo silne i ważne jak w rodzinie ludzkiej. Miłość między słoniami jest piękna i mocna.

Słonie posiadają wiele cech, m.in.: siłę, cierpliwość, mądrość, spokój, wytrwałość, opiekuńczość, odpowiedzialność za siebie i bliskich, dumę, potęgę, łagodność i szczęście. Mają też bardzo dobrą pamięć.

Czytaj: Pies wpadł do kanału i zaczął się topić. Grupa delfinów uratowała mu życie!

Słonie to wielkie, bardzo silne zwierzęta, które w ludziach zawsze wzbudzają respekt, podziw i ogromną sympatię. Słonie to zwierzęta, które żyją w stadzie. Są bardzo opiekuńcze w stosunku do siebie i zawsze sobie pomagają nawzajem.

Jak zobaczycie na poniższym nagraniu, słonie są nie tylko opiekuńcze w stosunku do siebie, ale również w stosunku do ludzi. Mały słonik był przekonany, że mężczyzna się topi i ruszył mu na ratunek. Widok jest przeuroczy. Ten mały słonik powinien niejednego człowieka nauczyć współczucia, wspierania i chęci pomocy.

Młody ? ruszył na ratunek. Myślał, że mężczyzna się topi…

Publisert av Polityczek.pl Søndag 15. september 2019

Źródło i zdjęcie: facebook.com

Czytaj: W Indiach otwarto szpital dla pokrzywdzonych słoni.