Modelka została poproszona przez przyjaciółkę, by nie przychodziła na jej ślub

0
412
Zazdrość kobiet nie zna granic. Zdjęcie: Instagram

Modelka o imieniu Alena została poproszona przez przyjaciółkę, by nie przychodziła na jej ślub pomimo iż wcześniej ją zapraszała. Powodem było to, że Alena wyglądała zbyt ładnie i to w sukience, którą jej wybrała sama Panna Młoda.

Modelka twierdzi, że nie została zaproszona na ślub bliskiej przyjaciółki, ponieważ Panna Młoda uznała, że „wygląda za dobrze” w sukience – mimo że osobiście wybrała projekt.

Kobieta, która nazywa się Alena i pochodzi z Heidelbergu w Niemczech, wyjaśniła, że gdy jedna z jej bliskich przyjaciół przygotowywała się do ślubu, wybrała suknię, którą Alena miała założyć na nadchodzące zaślubiny.

Zdecydowała się na niebiesko-brązową sukienkę bez ramiączek Albiny Dyla, ale kiedy Panna Młoda zdenerwowała się, że Alena może przyćmić wielki dzień w tym ubraniu, powiedziała jej, że nie może już przychodzić.

Alena postanowiła podzielić się historią na TikTok i szybko stała się popularna, zdobywając ponad pięć milionów wyświetleń i wywołując burzę odpowiedzi.

„Moja bliska przyjaciółka nie zaprosiła mnie na swój ślub, ponieważ uznała, że ​​wyglądam zbyt dobrze w sukience, którą dla mnie wybrała” – napisała Alena w klipie.

Następnie opublikowała kilka zdjęć w oszałamiającej, długiej sukience, która jest pokryta cekinami od stóp do głów.

Czytaj: Tak wyglądają tradycyjne stroje ślubne na całym świecie

Instagram

W sekcji komentarzy modelka powiedziała, że ​​„nie może zrozumieć”, dlaczego jej przyjaciółka ma problem ze swoim wyglądem, zwłaszcza że sama wybrała taką sukienkę.

Powiedziała też, że dzień powinien dotyczyć „wartościowania ludzi”, a nie tego, jak wyglądają.

Czytaj: Lumina Park Poznań – takiej atrakcji jeszcze nie było!

Instagram

Jej film szybko wywołał poruszenie w Internecie, a działania jej nienazwanej przyjaciółki wywołały furorę wśród widzów.

– Jako Twoja przyjaciółka powinna chcieć, żebyś wyglądała pięknie. Gdyby była pewna siebie, nie czułaby się zastraszona na własnym ślubie. To takie smutne”, napisała jedna osoba w sekcji komentarzy.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

„Naprawdę mnie denerwuje. Kobiety powinny wzmacniać się nawzajem i wszystkie jesteśmy pięknie na swój sposób” – napisał ktoś inny.

Inna osoba napisała: „Powinnaś uczciwie zerwać kontakty z Panną Młodą. Najwyraźniej nie jest prawdziwą przyjaciółką. Nie zdziwię się, że od jakiegoś czasu jest zazdrosną, tajną hejterką.”

Instagram

„Nie wyobrażam sobie, by nie zapraszać przyjaciółki tylko dlatego, że wygląda wspaniale w sukience” – powiedziała inna osoba. – Mogła po prostu wybrać ci inną sukienkę, skoro to i tak robiła”.

Chociaż wiele osób było po stronie Aleny, niektórzy mówili, że powinna uszanować życzenia przyjaciółki w jej wyjątkowy dzień.

– Dziewczyno, to jej ślub, jej wyjątkowy dzień. Jeśli ona nie chce cię w tej sukience, uszanuj to” – napisał ktoś. – Możesz ją nosić gdziekolwiek indziej. Rozumiem obie strony, ale jednak są granice”.

A Ty co myślisz na ten temat?