Modne fryzury na lato: romantyczne plecione róże

0
588

Okazuje się, że nie musisz być hippiską ani nie musisz jechać do San Francisco, aby nosić kwiaty we włosach. Bardzo ładną fryzurą na lato mogą być po prostu te skomplikowane warkocze, ułożone w taki sposób, że przypominają różę.

Plecione róże zostały stworzone przez Alison Valsamis, fryzjerkę z Fairfield w Connecticut, i mogą wydawać się bardzo trudne do zrobienia. Na szczęście Alison wyjaśniła, jak to się robi w wywiadzie dla Allure.

braidedandblonde

„Zaczynam od małego 3-pasmowego warkocza, który roluję i tworzę z niego środek kwiatu. Potem robię warkocze kłosy oraz warkocze holenderskie (te wypukłe), rozciągając je trochę, by nadać im trójwymiarowość, a fryzura zyskuje głębię. Kończę warkoczem holenderskim 3-pasmowym wokół kwiatu, który tworzy wygląd dużych płatków róży” – mówi twórczyni fryzury.

Brzmi dość prosto, prawda? Aby uzyskać bardziej szczegółowy i wizualny przewodnik, odwiedź Instagram Alison, a ona przeprowadzi Cię przez tę piękną fryzurę, a także pokaże kilka innych świeżych i sezonowych stylów. Przewiń w dół, aby uzyskać inspirację, i daj nam znać, co myślisz w komentarzach!

Czytaj: Każdego dnia ta dziewczyna ma inną fryzurę. Zobacz, co potrafi jej matka!

Fryzura nie należy do najłatwiejszych, wymaga cierpliwości i wprawy. Jednak warto poświęcić trochę czasu, aby zachwycić znajomych niepowtarzalnym uczesaniem.

Jak wykonać upięcie przypominające różę? Najważniejsze jest nakładanie kolejnych warstw oraz użycie lakieru tekstu-ryzującego, który ma zupełnie inne działanie niż zwykły. Oprócz utrzymania fryzury w niezmiennej formie przez dłuższy czas, zapewnia zmianę tekstury włosa, a tym samym zwiększa jego podatność na stylizację.

braidedandblonde
braidedandblonde
braidedandblonde
braidedandblonde
braidedandblonde
braidedandblonde
braidedandblonde

Czytaj: Ten pływający jacht o wartości 5,5 miliona dolarów to największy luksus na morzu