Możesz oglądać kwitnące wiśnie w transmisji na żywo

0
483
Szczytowy okres kwitnienia drzew wiśni w Waszyngtonie będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji na żywo. Źródło: pexels.com

Możesz oglądać drzewa kwitnącej wiśni w Waszyngtonie w transmisji na żywo.

Każdej wiosny drzewa kwitnącej wiśni Yoshino otaczające National Mall i Tidal Basin w Waszyngtonie przyciągają tysiące odwiedzających każdego dnia w okresie największego rozkwitu.

Piękne różowe kwiaty stały się symbolem wiosny w stolicy kraju.

Mieszkańcy i turyści gromadzą się, aby cieszyć się pachnącymi drzewami, które otaczają wiele słynnych zabytków, takich jak pomnik Martina Luthera Kinga Jr.

W 2020 roku wybuch pandemii koronawirusa przerwał doroczny Narodowy Festiwal Kwitnącej Wiśni. Jednak w 2021 roku festiwal się odbędzie (bezpiecznie) i dzięki BloomCam możesz cieszyć się drzewami z domu bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Drzewa kwitnącej wiśni najlepiej wyglądają w okresie największego rozkwitu – czyli wtedy, kiedy 70% lub więcej kwiatów jest otwartych.

National Park Service przewidział, że w 2021 roku szczytowy rozkwit nastąpi między 2 a 5 kwietnia. Narodowy Festiwal Kwitnącej Wiśni przedłuży uroczystości od 20 marca do 11 kwietnia.

Czytaj: Kwiaty wiśni zakwitły w Chinach, Japonii i Hiszpanii. To najpiękniejszy widok na naszej planecie!

W ramach festiwalu w wybranych miejscach odbywać się będą „Parady Petal Porch” z dystansem społecznym, a także wirtualny Celebration Show. Zachęcamy wszystkich do dostrojenia się, a z darowizn zostaną zebrane pieniądze na dalszą pielęgnację i ochronę drzew kwitnącej wiśni na dalsze lata.

Jeśli nie możesz być w Waszyngtonie w tym roku, kwiaty będzie można podziwiać przez BloomCam. Ta transmisja na żywo z basenu pływowego będzie zawierała wiele widoków z kamer na całym obszarze.

Dzięki partnerstwu Narodowemu Festiwalowi Kwitnącej Wiśni i Trust for the National Mall ludzie na całym świecie będą mogli podziwiać kwitnące kwiaty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kamera zacznie działać, gdy zbliży się szczyt rozkwitu.

Ci, którzy desperacko tęsknią za podróżami, powinni również sprawdzić inne transmisje na żywo z EarthCam – firmy, która przekazuje swoją wiedzę BloomCam.

Szczytowy okres kwitnienia drzew wiśni w Waszyngtonie będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji na żywo na BloomCam.

pixabay.com

Czytaj: Jelenie cieszą się kwiatami wiśni w Nara Park w Japonii

johannesfloe.com – Art to remember