Naciśnij palec przez 60 sekund i zobacz, co stanie się z Twoim ciałem. To niewiarygodne!

0
5469

Jin Shin Jyutsu to wywodząca się z Japonii sztuka samoleczenia polegająca na holistycznym podejściu do swojego ciała. Zakłada ona, że za pomocą ucisków jesteśmy w stanie odblokowywać energię w naszym organizmie i przywrócić harmonię.

Warto naciskać konkretny palec, aby sobie pomóc.

Palec wskazujący

Masaż tego palca wpłynie na funkcjonowanie przewodu żołądkowo-jelitowego. Nacisk na ten palec złagodzi zaparcia i inne problemy trawienne. Na przykład, jeśli boli Cię brzuch, pomasuj palec i pozbędziesz się bólu. Naciskanie na palec wskazujący może przywrócić równowagę nerkom i pęcherzowi.

Środkowy palec

Nacisk na ten palec łagodzi choroby żołądka, jelita grubego, układu oddechowego i normalizuje przepływ krwi. Może również pomóc przy bólach menstruacyjnych, problemach z układem sercowym i napadach złości

Mały palec

Nacisk na ten palec złagodzi bezsenność lub po prostu niespokojny sen. Przywróci też równowagę sercu.

Serdeczny palec

Masowanie tego palca zapewnia prawidłowy przepływ krwi. Wyeliminuje to zwykły ból głowy, migrenę i ból mięśni szyi. Nacisk tego palca pozwoli ci poradzić sobie ze stresem i depresją, a tym samym poprawić nastrój.

Kciuk

Nacisk na kciuka pomoże rozładować napięcie i uspokoić. Przywróci równowagę w brzuchu i śledzionie.

Grzbiet dłoni

Pocieranie tylnej części dłoni zmniejszy ból pleców. Te niezwykłe działania pomogą utrzymać zdrowie. Są dziwne, ale skuteczne w łagodzeniu bólu w szybki i naturalny sposób. Dla pewności – wypróbuj teraz!

Źródło i zdjęcia: more-pozitiva.ru

Czytaj: 3 MASECZKI, KTÓRE ODMŁODZĄ TWOJE DŁONIE, A TWOJA SKÓRA BĘDZIE NAWILŻONA I PRZYJEMNA.

Czytaj: Dłonie mapą naszego ciała – sprawdź, gdzie uciskać, aby ból minął