Najśmieszniejsze zdjęcia znalezione w sieci

0
883

Wszyscy wiedzą, że Internet uwielbia zabawne, śmieszne, a nawet krępujące zdjęcia. Poza tym w sieci nic nie ginie. Zobaczcie jedne z najśmieszniejszych zdjęć znalezionych w sieci.

Te zdjęcia poprawią Ci humor! 🙂

1.Ładne kapelusze Amigo

Najbezpieczniej jest się opalać po wysmarowaniu ciała odpowiednim kremem do opalania, aby ochronić skórę przez szkodliwymi promieniami UV. Bardzo ważne jest też okrycie głowy, a jak widać na powyższym zdjęciu, kapelusz nie ogranicza się tylko do głowy…

2. Piaskowe lądowanie

Pomimo że nie znamy szczegółów, zdjęcie mówi samo za siebie. Jedna blondynka w niebieskim bikini ma właśnie usiąść, pewnie po to, by napić się wody, kiedy jej kolega wpatruje się w piaskowe lądowanie drugiej pani. Ktokolwiek był tam z aparatem w tym momencie, zasługuje na nagrodę za dobry moment.

3. Kiedy myślisz, że nikt nie patrzy

Kobieta w dżinsach wygląda bardzo niewinnie. Widać, że cieszy się ze spaceru na plaży. To kobieta w tle jest gwiazdą tego zdjęcia. Czy to niesamowite, co ludzie robią, gdy myślą, że nikt nie patrzy 😉

4. Graffiti na ciele

To stara sztuczka z kremem do opalania, gdy ktoś zasypia podczas opalania się na plaży. Biedna kobieta… Niewinnie położyła się na ręczniku by się poopalać, złapać kilka promieni słonecznych i jakiś mądry facet postanowił, że wykona graffiti na jej ciele. Wyobraźcie sobie jej minę, gdy po kilku godzinach się budzi, albo co gorsza, gdy wraca do domu i ogląda swoje ciało przed lustrem w łazience. Przynajmniej nikt nie może zobaczyć jej twarzy w tym nieciekawym dla niej momencie.

5. No cóż, nikt by się nie oparł takiej pokusie

Kolega nie mógł przejść obojętnie. Zauważył idealną chwilę, aby uwiecznić dwie urocze panie opalające się na plaży. Kto mógłby się oprzeć takiemu widokowi?

6. Ahhh, to moja czapka!

Starszy pan cieszy się chwilami na plaży, nad brzegiem morza, gdy nagle mewa podlatuje i kradnie mu czapkę.

7. No pobaw się ze mną!

Wystarczy napisać, że to zdjęcie stało się niewiarygodnie popularne w mediach społecznościowych i nie bez powodu!

8. Co jest w Twojej kieszeni?

Ojej, który facet kiedyś tak nie miał? Kiedy jednooki potwór morski po prostu wyskakuje, nieproszony i zawstydza Cię, zazwyczaj publicznie. Nic nie możesz zrobić, musisz tylko poczekać i mieć nadzieję, że nie zobaczy tego zbyt wiele ludzi.

9. Ajjjććć, to musiało boleć

Frisbee do twarzy! Jedyną dobrą rzeczą dla biednej ofiary na tym zdjęciu jest fakt, że nikt nie wie, kim ona jest, ponieważ latający obiekt całkowicie zakrywa jej twarz.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zabawne sytuacje na lotnisku, które przejdą do historii.

10. To wcale nie jest zabawne

Ten znak nie jest zabawny dla ludzi wchodzących na rurę czy dla ratowników, którzy umieścili tam ten znak? (zna znaku napisane jest: „nie wchodź na rurę i nie baw się wokół rury”). Czy to nie było oczywiste, że ta czarna rura będzie wszystkich kusić, by na nią wchodzić? Nic dziwnego, że większość ludzi lekceważy zakaz obowiązujący na plaży.

11. Celny strzał?

Zarówno twarz mężczyzny i kobiety mówi wszystkim, że to żart. Tylko czy każdy zna się na takich żartach?

12. Jak to się nazywa?

Zawsze trzeba uważać korzystając z obiektów publicznych, takich jak prysznice przy plaży. Ciekawość tych dwóch małych chłopców wydaje się taka zabawna, że kto może ich winić za to?

13. Ohhh, przepraszam bardzo!

Zdjęcie zrobione w idealnym momencie. Ta pani po prostu wchodziła albo wychodziła z basenu, gdy facet spojrzał w jej stronę, a wyraz jego twarzy mówi naprawdę wszystko.

14. Dwa światy

Wow, jaka piękna blondynka w kapeluszu. Czy to Pamela Anderson? Jeśli nie, to wygląda bardzo podobnie do niej. Za chwilę dostrzegasz kobietę leżąca w wodzie, ubraną tylko w stanik i duże majtki. To jak dwa różne światy, ale każdy ma prawo do odpoczynku. Brawa dla obu pań!

15. Na jakiej diecie jesteś?

Słyszeliśmy, że dieta Paleo jest dość skuteczna, jeśli chodzi o odchudzanie, ale że aż tak?! Zajmuje to kilka sekund, zanim zdasz sobie sprawę z tego, co dzieje się na tym zdjęciu.

16. Cieszysz się na mój widok?

Te dwie plażowiczki po prostu nie mogły się oprzeć, aby nie zrobić sobie pamiątkowego zdjęcia… Kto by pomyślał, że w tle znajdzie się mężczyzna, który rozmawia przez telefon?

17. Młody fotograf roku

Dziewczyna poprosiła o zrobienie zdjęcia. Podczas gdy reszta plażowiczów zajmuje się swoimi sprawami, młody chłopak z aparatem cyfrowym nie mógł się oprzeć i zrobił zdjęcie dziewczynie. No nic, w końcu to mężczyzna. Natury się nie oszuka, nawet w tak młodym wieku.

18. Tak, cały czas tam jest

Trudno jest zrozumieć, co tam się dzieje lub dlaczego. Jasne jest, że dziewczyna musiała sprawdzić kontrolnie swojego mężczyznę na plaży, w wodzie.

Źródło i zdjęcia: lifedaily.com

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl