Natychmiastowa pomoc w migrenie! Szybko poczujesz ulgę w bólu.

0
909

Tego bólu nie da się porównać z żadnym innym. Przeszywający, świdrujący, nasilający się z każdym poruszeniem. Nad lewym lub prawym oczodołem, czasami z obydwu stron. Ludzie cierpiący na migrenę marzą tylko o tym, aby jak najszybciej pozbyć się dokuczliwego i straszliwego bólu. 

W populacji polskiej częstość występowania migreny oceniana jest na około 8-10%, z czego aż 75% stanowią kobiety, a 25% mężczyźni.

Migrena objawia się silnymi, nawracającymi bólami głowy. Zazwyczaj ból obejmuje jedną stronę głowy, pulsuje i nasila się z każdym gwałtowniejszym ruchem. Bólowi mogą towarzyszyć nadwrażliwość na światło, dźwięki lub zapachy, nudności, czasem wymioty.

Napad migreny rozwija się szybko – w ciągu kilkunastu minut i najczęściej największe natężenie bólu osiąga się w dwóch pierwszych godzinach trwania. Ból migrenowy trwa od 4 do 72 godzin, w przypadku leczenia krócej.

Najlepszą rzecz jaką można zastosować w leczeniu migreny jest sól himalajska. 

Próbując wszystkiego, w końcu znalazłam metodę, która działa u wielu ludzi i jest skuteczna w walce z bólem. To lekarstwo na natychmiastową ulgę w migrenie, na dodatek nie ma nic wspólnego z chemicznymi farmaceutykami. Przepis jest skuteczny, prosty i łatwy.

POLECAM PRZEPIS NA: ZDROWY, SKUTECZNY, DOMOWY ANTYPERSPIRANT.

Należy użyć wysokiej jakości soli, np. himalajskiej soli krystalicznej. Ta sól jest solą czystą, szlachetną i najbogatszą w wartości sól na świecie. Sól himalajska zawiera 84 minerały, pierwiastki i elektrolity – to bardzo dużo, biorąc pod uwagę, że w nauce istnieje tych elementów 118.

Sól himalajska zmniejszy siłę i częstotliwość migren. Zwiększy Twój poziom energii, wzmocni układ odpornościowy, zrównoważy poziom serotoniny we krwi. Także przywróci poziom elektrolitów i równowagę kwasowo-zasadową organizmu.

Jak użyć soli himalajskiej, aby pomogła w walce z migreną?

Składniki roztworu:

  • sól himalajska 2 łyżeczki
  • woda 1 szklanka
  • sok z cytryn 0,5 szklanki
  • skórka z cytryn użytych do soku, starta na tarce

Wszystkie składniki należy wymieszać i wypić. Od razu poczujesz ulgę w migrenie, od 3 do 5 minut. Nie zniechęcaj się tym, że napój jest kwaśny i ma paskudny smak – wypij ile można jednym haustem, nie małymi łyczkami. Najważniejsze, że ból od razu minie i ta ulga jest tego warta.

Podziel się tymi informacjami z innymi, niech też wiedzą, co może im pomóc w bólu migrenowym.

UWAGI!

Nie powinny tej metody stosować osoby z wysokim ciśnieniem krwi.

Źródło: neurologia.mp.pl/smakdnia.pl
Zdjęcie główne: