Nauczycielka udziela lekcji anatomii w kombinezonie, który odwzorowuje ludzkie ciało

0
928

W każdej szkole zawsze znajdzie się ta jedna nauczycielka, która się zawsze stara, której zawsze zależy, która zawsze pomoże i próbuje do skutku. Verónica Duque jest jedną z takich nauczycielek.

Niedawno 43-latka postanowiła, że poprowadzi zajęcia z anatomii w kombinezonie, który bardzo szczegółowo odwzorowuje ludzkie ciało.

„Uczę od 15 lat”, powiedziała Verónica dla Bored Panda. „Uczę nauk przyrodniczych i społecznych, sztuki, a także angielskiego i hiszpańskiego”.

Obecnie Verónica uczy trzecie klasy i ciągle szuka pomysłów, jak uczynić lekcje bardziej interesującymi. „Przeglądałam internet, kiedy pojawiła się reklama kombinezonu całego ciała na AliExpress. Wiedząc, jak trudno jest tak młodym dzieciom wizualizować rozmieszczenie narządów wewnętrznych, pomyślałam, że warto spróbować.”

Czytaj: 7 sztuczek, które niespodziewanie wpłyną na Twoje ciało

Zdjęcie: mikemoratinos
Zdjęcie: mikemoratinos
Zdjęcie: mikemoratinos

Po tym, jak jej mąż Michael opublikował zdjęcia na Twitterze, Verónica natychmiast stała się bardzo popularna. Generując ponad 65 000 polubień i 14 000 komentarzy, post uczynił ją symbolem kreatywności i poświęcenia. Jednak na tym się nie skończy. Verónica ma wiele sposobów na zaskoczenie swoich uczniów.

„Już dawno postanowiłam używać przebrań do lekcji historii” – powiedziała.

„Chciałabym, aby społeczeństwo przestało uważać nauczycieli za leniwych biurokratycznych urzędników państwowych. Z pewnością tacy nie jesteśmy”.

Zdjęcie: Twitter

Czytaj: ĆWICZENIA, KTÓRE PRZEKSZTAŁCĄ TWOJE CIAŁO NIE DO POZNANIA ZALEDWIE W 4 TYGODNIE!