Nie przypuszczali, że babcia da czadu. Gdy pokazała strój pod sweterkiem zrozumieli swój błąd.

0
700

Jak się zaraz przekonacie młodość to nie tylko wiek, ale także stan ducha. Wiele osób po przejściu na emeryturę nie wierzy w to, że może je spotkać coś ciekawego w życiu. Pewna starsza kobieta postanowiła pójść do telewizji i udowodnić wszystkim, jak bardzo się mylą. Zobaczcie, jak niesamowite show dała kobieta na scenie. 

68-letnia Jenny postanowiła, że wystąpi w programie talent show „Mam Talent”. Gdy wyszła na scenę w babcinym sweterku i kwiecistej sukience, każdy myślał, że będzie nudzić i nie wydarzy się nic ciekawego.

Ale Jenny chciała wszystkim pokazać jak bardzo się mylą. Ukryła coś przed publicznością i jurorami, dlatego na początku każdy ocenił ją stereotypowo. Simon nawet zażartował pytając ją, czy da czadu. A gdy odpowiedziała, że tak miny każdego mówiły same za siebie. Każdy miał wypisane na twarzy: „Co za kobieta mówi za głupoty!”.

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA TAŃCZY DO „LAMBADY”, ALE CAŁĄ UWAGĘ SKRADA PAPUGA. ZOBACZ CO ROBI!

Wystarczyło kilka sekund, aby u każdego na twarzy zamiast zniechęcenia pojawiło się niedowierzanie. Kobieta dała czadu na scenie, porwała publiczność i jury, którzy zaczęli śpiewać razem z nią i świetnie się bawić.

Najpierw Jenny pokazała swój sceniczny image, który zdecydowanie się różnił od babcinego sweterka i kwiecistej sukienki, a potem każdy usłyszał ostre gitarowe granie i Jenny zaczęła fantastycznie śpiewać „Highway to Hell” zespołu AC/DC.

Ta kobieta to prawdziwy zwierz sceniczny. Zdecydowanie dała czasu i na pewno wiele młodszych osób jej zazdrościło tej energii, tej chęci, tego pozytywnego nastawienia do życia. Zgodzicie się?

A Ty na ile lat się czujesz?

Źródło: www.youtube.com