Nierówno uszyte dżinsy – najnowsze ubrania z kolekcji 2021

0
418

Ludzie mają różne zdanie na temat podartych dżinsów – niektórzy je uwielbiają, inni po prostu nie rozumieją tej mody. Od niedawna inny styl dżinsów wzbudził zainteresowanie na Twitterze różnymi opiniami.

Południowokoreańska marka odzieżowa Leje była tematem rozmów na Twitterze po zaprezentowaniu dwóch bardzo dziwacznych nowych projektów dżinsów, które po ubraniu dają efekt iluzji.

Nazywane „Slash Jeans”, najnowsze ubrania z kolekcji Leje 2021 sprawiają, że Twoje nogi wyglądają, jakby zostały skaleczone przez samuraja lub ninja.

Przynajmniej tak wyglądają na zdjęciach zamieszczonych na firmowym Instagramie, okaże się, czy efekt będzie taki sam w prawdziwym życiu. Jak więc projektanci Leje stworzyli tę iluzję? Cóż, wygląda na to, że przecięli dżinsy, a następnie zszyli je nierówno, co jest zarówno proste, jak i sprytne.

Dżinsy Leje Slash otrzymały mieszane recenzje w mediach społecznościowych, przy czym niektórzy uznają projektantów za ich genialną koncepcję, a inni drapią się po rękach i starają się zrozumieć, kto kiedykolwiek nosiłby coś takiego.

Zdjęcie: Instagram

„To jest tak radykalnie twórcze, bardzo mi się podoba” – napisał jeden z użytkowników Twittera, podczas gdy ktoś opisał dżinsy jako „sztukę”.

Czytaj: Multimedialna wystawa na Stadionie Wrocław

Zdjęcie: Instagram

„Po prostu bardzo się staram zrozumieć tę koncepcję” – napisał ktoś, kto jest pod mniejszym wrażeniem tych dżinsów.

Czytaj: Dolce & Gabbana pierwszą luksusową marką oferującą ubrania plus-size

Zdjęcie: Instagram

Dżinsy Leje można zamówić w przedsprzedaży na oficjalnej stronie internetowej w cenie 375 USD (1393 zł) za parę.

Zdjęcie: Instagram

Osobiście nie jestem fanką tych dżinsów, a Ty?

Zdjęcie: Instagram

johannesfloe.com – Art to remember