Nieskończony Lustrzany Labirynt Magowana

0
757
Źródło: Twitter

Psychodeliczny labirynt znajduje się w San Francisco.

Przetestuj swoje zmysły w tym psychodelicznym labiryncie. Wędruj przez labirynt pełen luster oświetlonych czarnymi kolorami, skręcając i skręcając w nieziemskie korytarze wypełnione własnym odbiciem, szukając wyjścia.

Czarne światła rozświetlają labirynt luster, sprawiając, że całkowicie tracisz orientację, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz.

Ten labirynt znajduje się w budynku na molo 39 w San Francisco. To dezorientujący labirynt z kolumnami i lustrami, oświetlony czarnym światłem i migającym neonem, naznaczony muzyką rave.

Lata 60. i 70. w San Francisco były synonimem psychodelicznych „hobby”, ale podróżowanie w nowym tysiącleciu na Pier 39 jest czymś, czym możesz teraz cieszyć się legalnie z całą rodziną.

Ten labirynt 77 luster i czarnych świateł przypomina karnawałowy dom rozrywki, a znalezienie wyjścia z kalejdoskopu o powierzchni 2000 stóp kwadratowych świecących zakrętów i oszałamiających ślepych zaułków sprawia, że przeżywasz niesamowitą przygodę.

Podczas gdy muzyka lat 80. dudni, dzieci biegają zdezorientowane, a dorośli czują, jak przemierzają niekończące się neonowe korytarze.

Stworzony przez Charlesa Magowana (który, bez niespodzianki, studiował psychologię w Yale), Lustrzany Labirynt to wycieczka dla wszystkich grup wiekowych. Dzieci w wieku 5 lat i młodsze wchodzą za darmo!

Niezależnie od tego, czy odwiedzasz San Francisco, czy mieszkasz tutaj, Nieskończony Lustrzany Labirynt Magowana to atrakcja, której musisz doświadczyć.

Źródło: Twitter
Źródło: Twitter
Źródło: Twitter
Źródło: Twitter
Źródło: Twitter

johannesfloe.com – Art to remember