Niewiarygodne pierożki w kształcie ryb

0
680
Zdjęcie: Minmin Chang/Facebook

Tajwańska kucharka-samouk niedawno udostępniła zdjęcia swoich szczegółowych i niesamowicie uroczych pierogów w kształcie ryby, które słusznie stały się bardzo popularne i zachwyciły internautów na całym świecie.

Pierogi mają różne kształty i rozmiary, od klasycznego półksiężyca po przerażająco wyglądające pierogi z kosmosu Warusobo, ale czy kiedykolwiek widziałeś jakieś pierogi ładniejsze niż te wykonane przez Minmin Chang z Tajpej?

Tajwańska kobieta szturmem podbiła media społecznościowe, po opublikowaniu zdjęć swoich uroczych pierogów w kształcie ryb, wraz ze szczegółowymi instrukcjami, jak zrobić własne.

Czytaj: Tajwańskie świątynie w nocy.

Problem polega na tym, że bez względu na to, jak pyszne są te smakołyki, nie ma mowy, żebym je zjadła. Wyglądają cholernie dobrze!

Te realistycznie wyglądające pierogi, wypełnione mieszanką mielonej wieprzowiny, krewetek, kasztanowca, czosnku i kolendry, są robione ręcznie przy użyciu prostych narzędzi, takich jak rurka, pałeczka i nożyczki.

Zdjęcie: Minmin Chang/Facebook

Najpierw jednak kucharka przygotowuje ciasto, pozostawiając je pod mokrą szmatką na 10 minut. Następnie spłaszcza go ostrzem dużego noża i nakłada barwnik spożywczy.

Zdjęcie: Minmin Chang/Facebook

Nie potrafię zrozumieć, w jaki sposób uzyskuje odpowiedni kształt, ale najbardziej imponujące jest to, że urocza rybka wygląda jeszcze lepiej po ugotowaniu lub ugotowaniu na parze.

Zdjęcie: Minmin Chang/Facebook

Oryginalny post Minmin Chang na Facebooku zdobył prawie 40 000 polubień, ponad 8 000 komentarzy i jest nadal udostępniany w różnych sieciach społecznościowych.

Czytaj: Kobieta opowiada bajkowe historie poprzez swoje fantastyczne ciasta

Zdjęcie:  Minmin Chang/Facebook

Jak możesz sobie wyobrazić, większość ludzi jest pod wrażeniem umiejętności Changa, a niektórzy desperacko starają się uzyskać jasny i zrozumiały przepis, aby mogli sami odtworzyć smakołyki. Niestety, automatyczne tłumaczenie nie zdradza zbyt wiele na temat uroczych pierogów.

Zdjęcie: Minmin Chang/Facebook

Minmin Chang uczy malarstwa akwarelowego i uwielbia gotować w wolnym czasie. Dlatego nie ma się co dziwić, że potrafi stworzyć takie cuda w kuchni.

Zdjęcie: Minmin Chang/Facebook
Zdjęcie: Minmin Chang/Facebook

johannesfloe.com – Art to remember