Nigdy nie ufaj kobiecie w makijażu… Zobacz te zdjęcia, to zrozumiesz dlaczego.

0
2433

Makijaż pomaga ukryć drobne niedoskonałości i podkreślić urodę. Wiele kobiet maluje się, aby poczuć się  pewniej we własnej skórze. Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu. Bez kryjącego podkładu, pudru i podkreślonych rzęs nie wychodzimy z domu. niektóre kobiety bez makijażu nie lubią nawet pokazywać się własnemu partnerowi życiowemu. 

Każda z nas chce się czuć piękna. Kobiety tak bardzo pokochały makijaż, ponieważ mogą wyretuszować proporcje twarzy, nadać wyrazistości oczom, świeżości skórze, a ustom poprawić ich kształt.

Jak się zaraz przekonacie, makijaż nie tylko pomaga ukryć drobne niedoskonałości. W przypadku niektórych kobiet potrafi zdziałać cuda i całkowicie odmienić twarz.

Coraz częściej na ulicy można zauważyć dziewczyny, które mają na sobie „tapetę”. Niepokojący trend można zauważyć wśród coraz młodszych dziewczyn. Kobiecą twarz traktuje się jak niepomalowane płótno i tworzy się zupełnie nową postać. Przy dzisiejszych możliwych kosmetykach można zdziałać naprawdę wiele. Niektóre makijaże wyglądają wręcz jak charakteryzacje, niż jak delikatne podkreślenie tego, co w kobiecie najpiękniejsze i zakrycie niedoskonałości.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 12 POUFNYCH WSKAZÓWEK STYLISTÓW, DZIĘKI KTÓRYM UNIKNIESZ MODOWEJ WPADKI – f7dobry.com

Goar Avetisyan to młodziutka, zdolna i bardzo ceniona artystka. Potrafi tak wymalować kobietę, że ta przechodzi zupełną metamorfozę. Niestety czar pryska, gdy kobieta musi wrócić do rzeczywistości i zmywa makijaż.

Artystka nakłada tyle warstw makijażu, że następnego dnia rano ciężko poznać tę samą kobietę. Niemniej szczęśliwe klientki to największy priorytet Goar. Artystka chce, aby kobiety wychodząc od niej czuły się piękne i wzbudzały zachwyt, obojętnie gdzie się pojawią. Goar czuje się wtedy usatysfakcjonowana i wszystkie klientki ją za to kochają.

A chętnych do takich metamorfoz nie brakuje. Poniżej tylko kilka przykładów kobiet przed i po wykonaniu makijażu.

A Ty ile czasu dziennie poświęcasz na makijaż? 

PRZECZYTAJ TAKŻE WIELE CIEKAWYCH ARTYKUŁÓW NA NASZEJ STRONIE f7city.pl

Źródło i zdjęcia: facebook.cominstagram.com