Nowa Zelandia prezentuje znaczki i monety inspirowane filmem „Avatar: Istota wody”.

0
268
Znaczki z motywem Avatara. Zdjęcie: NZ Post

Pierwszy film Avatar był bez wątpienia wizualną ucztą dla oczu. I, według wszystkich relacji, Avatar: Istota wody kontynuuje tę tradycję, mocno opierając się na znakomitych efektach wizualnych i zapierających dech w piersiach ustawieniach, aby ożywić swój świat. Ale uchwycenie wspaniałego wszechświata na dużym ekranie to jedno. Bardzo trudno jest ożywić coś pięknego na mniejszą skalę, zachowując jednocześnie bogate i dopracowane elementy historii. Ale to właśnie zrobił operator pocztowy NZ Post ze swoimi znaczkami Avatar: Istota wody, pierwszymi w swoim rodzaju.

Operator pocztowy NZ Post z dumą zaprezentował ekskluzywne kolekcjonerskie znaczki i monety zaprojektowane przez nowozelandzkiego artystę Chrisa Jonesa, aby uhonorować wydanie Avatar: Istota wody.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Antony Harris, szef działu znaczków i przedmiotów kolekcjonerskich NZ Post, ujawnia: „Jesteśmy absolutnie zachwyceni, że jako pierwszy kraj na świecie wypuszczamy znaczki i monety z uderzającymi scenami z drugiej części serii filmów Avatar Jamesa Camerona”.

Znaczki i monety świętują nie tylko Avatara, ale oczywiście Nową Zelandię. Tam kręcono i produkowano filmy. Mówiąc bardziej ogólnie, kreacje NZ Post zawsze honorują czystość miłości fanów.

Antony Harris stwierdza: „Ostatecznie chodzi nam o świętowanie faktu, że filmy zostały nakręcone i wyprodukowane tutaj w Nowej Zelandii — maksymalne wykorzystanie wiedzy i jakości naszego nowozelandzkiego przemysłu filmowego”.

„Produkcja filmowa stała się głównym elementem naszej tożsamości narodowej i gospodarki, a my jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią podróży wraz z wypuszczeniem tych znaczków i monet” – dodał Harris.

Czytaj: W filmie Disneya „Reflect” występuje młoda tancerka baletowa w dużych rozmiarach

Kolekcja zawiera sześć różnych projektów znaczków przedstawiających postacie, stworzenia i sceny z filmu. Sprzedawany będzie również miniaturowy arkusz, okładka i pakiet prezentacyjny, aby zaprezentować i uczcić projekty. Zaprojektowano również cztery różne srebrne monety, które będą dostępne w zestawie „Neytiri i Jake” oraz „Pandoran Fauna”.

„Zależało nam na tym, aby bohaterem filmu był temat ochrony przyrody i pokazać podobieństwa między tym, co dzieje się z fauną na Księżycu Pandora, a tym, co dzieje się tutaj na Ziemi… jednostka rodziny – o czym też jest ten film” – powiedział Jones.

Czytaj: Ferie zimowe 2023. Jak wypadają we wszystkich województwach?

Jeśli chcesz mieć swój własny, ekskluzywny kawałek historii filmu lub znasz fana Avatara, możesz zamówić kolekcję w przedsprzedaży na NZ Post. Przewiń w dół, aby zobaczyć niesamowite projekty.

Seria przedmiotów kolekcjonerskich obejmuje również monety z postaciami i symbolami z nowego filmu.