Nowe obuwie dla pracowników McDonald’s? Firma rzuciła wyzwanie internautom.

0
845
Żart internautów zmieni się w rzeczywistość? Zdjęcie: Instagram.

Hiszpański dom mody Balenciaga w 2018 roku sprzedawał czerwone buty, które internautom od razu skojarzyły się z pudełkiem na frytki z McDonald’s. Firma podłapała niewinny żart i wpadła na pomysł, aby takie buty wyprodukować.

Na profilu na Instagramie szwedzkiego McDonald’sa pojawiło się zabawne zdjęcie. Ktoś założył na stopy opakowanie po frytkach. Do zdjęcia dodano troszkę prześmiewcze hashtagi, takie jak #FashionWeek i #Trendsetter.

Co najlepsze, McDonald’s obiecał użytkownikom, że wyprodukuje takie buty pod warunkiem, że zdjęcie zbierze minimum 103 042 lajków. Jak na razie zdjęcie zalajkowało 32 399 użytkowników.

Nie po raz pierwszy porównano jakiś produkt do drogich rzeczy z Balenciagi. Porównanie opakowania po frytkach do drogich butów z Balenciagi pojawiło się w sieci już w ubiegłym roku. Jeden z użytkowników dodał wtedy zestawienie drogich butów z tanim pudełkiem z McDonald’s. Internauci pokochali ten żart i post został udostępniony przez tysiące ludzi na całym świecie.

Za oryginalne buty z Balenciagi trzeba zapłacić 600-700 dolarów. Klapki są wykonane z miękkiej skóry. Dla niektórych cena za takie dosyć nieładne buty jest kosmiczna.

Jakiś czas temu porównano torbę z Balenciagi do torby Frakta z IKEI. Różnicę cenową widać gołym okiem.

zdjęcie: facebook.com

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ta kobieta wygląda zwyczajnie do momentu, kiedy odgarnia dłonią włosy. WOW!