Nowe, ogromne centrum handlowe

0
412

Nowe centrum handlowe Pavilion Bukit Jalil zostanie otwarte w tym roku i ma ponad 1,8 miliona stóp kwadratowych powierzchni handlowej!

Centra handlowe to kompleksowe obszary wygody, do których raczej wszyscy uwielbiamy chodzić po jedzenie, zakupy detaliczne, rozrywkę i nie tylko! Długo oczekiwany Pavilion Bukit Jalil zostanie otwarty w 2021 roku!

Pavilion Bukit Jalil zostanie otwarty w tym roku

Położone zaledwie 12 km od tętniącego życiem centrum miasta Kuala Lumpur, dostępność i wygoda podróżowania sprawi, że Pavilion Bukit Jalil będzie miejscem spotkań społeczności.

Zdjęcie: Pavilion Bukit Jalil (Strona internetowa)

Pavilion Bukit Jalil jest jednym z najbardziej oczekiwanych centrów handlowych, które zostaną otwarte w tym roku, ponieważ będzie miało ponad 1,8 miliona stóp kwadratowych powierzchni handlowej.

Co więcej, to nowe centrum handlowe będzie rajem dla smakoszy z nieskończoną liczbą opcji gastronomicznych! Poza tym będzie to również miejsce do rozrywki i wypoczynku.

Czytaj: Wrocławski Budynek Concordia Design najlepszy na świecie!

Pavilion Bukit Jalil to oaza kulinarnych cudów i sztuki kulinarnej. Będziesz mógł delektować się wyśmienitą różnorodnością autentycznych dań kuchni lokalnej, regionalnej i potraw ze wszystkich zakątków świata. Od restauracji rodzinnych, kawiarni koncepcyjnych po niekończące się potrawy, posiłek stanie się okazją i stylem życia z wyboru.

1,8 miliona stóp kwadratowych powierzchni handlowej

Zdjęcie: Pavilion Bukit Jalil (Strona internetowa)
Zdjęcie: Pavilion Bukit Jalil (Facebook)

Pavilion Bukit Jalil, centrum nowego wszechświata dla wielkich uroczystości i przeżyć, jest centralnym punktem zbieżności społeczności. Napływ naturalnego światła dziennego i bogate wieczorne świetliki nadają tej ogromnej przestrzeni publicznej, przestronnym chodnikom i okolicznym sklepom aurę ożywienia.

W tym ogromnym centrum handlowym będzie kino, lodowisko, sklepy firmowe i wiele innych atrakcji.

Czytaj: Maszyna do recyklingu w sklepie H&M zamienia stare ubrania w nowe nici – nowość na świecie

Zdjęcie: Pavilion Bukit Jalil (Facebook)

To nowe centrum handlowe będzie również idealnym miejscem spotkań dla przyjaciół i rodzin, ponieważ będzie tam mnóstwo obiektów rozrywkowych. Zajęcia rekreacyjne będą obejmować jazdę na łyżwach na lodowisku, śpiewanie na karaoke i nie tylko! Poza tym wygląda na to, że otworzy się tu także Kino Dadi! Każdy będzie rozpieszczany wyborem i niekończącą się zabawą.

Zdjęcie: Pavilion Bukit Jalil (Facebook)

Każdy aspekt wizyty w Pavilion Bukit Jalil jest zaprojektowany tak, aby był przyjemny – z dostępnością i wygodą połączeń z różnych wejść na obręb, co odzwierciedla szykowny styl i estetykę tego, co będzie kompletnym wyglądem i atmosferą centrum.

Innowacyjne centrum rekreacyjne będzie dopełnieniem tętniącego życiem okolicznych kawiarni i sklepów detalicznych, a wszystko to połączone w jedną, tętniącą życiem dzielnicę.

Teraz w trakcie gruntownej renowacji

Wciąż nie ma żadnych wiadomości dotyczących oficjalnej daty otwarcia, według ich strony internetowej na Facebooku, otwarcie Pavilion Bukit Jalil zaplanowano na IV kwartał 2021 roku.

Pavilion Bukit Jalil będzie miejscem zakupów lifestyle’owych, połączonym z najlepszymi w swojej klasie sklepami detalicznymi, restauracjami i rekreacją, które są idealne dla wszystkich miłośników zakupów.

Pavilion Bukit Jalil: Strona internetowa | Facebook 

johannesfloe.com – Art to remember