Nowość! W Biedronce powstaną…toalety dla klientów!

0
1004

fot: źródło

To nie żart! Biedronka zapowiada budowę toalet dla klientów sklepu. Wszystkie nowe i modernizowane Biedronki będą „upiększone” w miejsce, o które bardzo często dopytują klienci. „Klient nasz Pan” to idealne określenie na tę sytuację, bowiem sklep wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów. Już wkrótce możemy spodziewać się toalet w jednym z najbardziej popularnych marketów w Polsce! Jednak nadal wątpliwą kwestią pozostaje sprzątanie owych toalet. Pracownicy zapowiedzieli, że nie mają zamiaru „bawić się” w czyścicieli – i nic w tym dziwnego. Jak Biedronka rozwiąże ten problem? Czy zostanie zatrudniona firma sprzątająca? Nikt – zarówno pracownicy, jak i konsumenci – nie wyobraża sobie, że pracownik mógłby sprzątać toaletę, a potem piec… chleb. Odpowiedź na pytania poznamy już niedługo.

fot: źródło

Przeczytaj: 22 maja obchodzimy Dzień Praw Zwierząt!

Jeronimo Martins Polska, czyli właściciel sieci sklepów Biedronka, zapowiedział radykalne zmiany w sklepach w całym kraju. We wszystkich nowych, powstających lub dopiero tworzonych sklepach, pojawią się toalety. O ile warunki na to pozwolą, toalety zostaną urządzone w ramach modernizacji obecnych sklepów. Jan Kołodyński z biura prasowego Jeronimo Martins Polska S.A, w rozmowie z portalem NaszaMława.pl, mówi: „Robimy wszystko, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i by coraz więcej sklepów naszej sieci posiadało ogólnodostępne toalety. Niemniej jednak, większość z ponad 2900 sklepów sieci Biedronka mieści się w istniejących budynkach, w których toalet nie było. Infrastruktura tych obiektów, wynika z wcześniej wydanych prawomocnych pozwoleń na budowę i użytkowanie obiektu. Sieć umieszcza ogólnodostępne toalety w nowo wybudowanych sklepach, a także w dotychczasowych lokalizacjach przy okazji sukcesywnie prowadzonych gruntownych modernizacji naszych obiektów”.

Okazuje się, że na instalację toalet w markecie zdecydował się również Lidl, czyli największy rywal Biedronki. Jednak niemiecka sieć postanowiła je dodatkowo wyposażyć w przewijak dla niemowląt i dostosować do potrzeb osób niepełnosprawnych.

fot: źródło

Sprawdź: f7krakow

Co uważacie o takim pomyśle? Czy toalety dla klientów w jednym z najpopularniejszych marketów to dobry pomysł?

Info: Spottedlublin.pl

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykuł22 maja obchodzimy Dzień Praw Zwierząt!
Następny artykułPłetwonurkowie uratowali uwięzionego od tygodni psa
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.