Oglądała filmiki o majsterkowaniu i zrobiła remont kuchni za grosze

0
247

Kobieta zmieniła całą swoją kuchnię za 235 USD (1000 zł) po tym, jak nauczyła się wskazówek dotyczących majsterkowania z YouTube.

Pewna kobieta zmieniła całą swoją kuchnię za 1000 zł po tym, jak dostała rzeczy za darmo z Facebooka i nauczyła się wskazówek dotyczących majsterkowania z YouTube.

37-letnia Nikki Coles rozpoczęła projekt między studiami prawniczymi i opieką nad dwójką swoich dzieci.

Poprawiła podłogę, przykryła blaty, odmalowała szafki, pomalowała ściany i zamontowała nowe płytki ścienne.

Przyszła prawniczka, która jest również samozatrudnioną opiekunką do dzieci, sama wykonała całą pracę po obejrzeniu niezliczonych filmów o majsterkowaniu na YouTube.

Niki nie tylko nie zatrudniła nikogo do pomocy, ale także wykonała całą metamorfozę kuchni za mniej niż 300 dolarów (1300 zł).

Czytaj: „Lekarstwo” w kuchni: co może zastąpić tabletkę na ból głowy?

Dostała rzeczy za darmo z Facebooka, robiła zakupy w sklepach z używanymi meblami i kupowała od tanich sprzedawców, takich jak Poundland –  to brytyjska sieć sklepów z różnorodnymi odmianami, założona w 1990 roku, sprzedająca większość artykułów po jednej cenie 1 GBP, w tym artykuły z wyprzedaży i marki własne. 

„Same płytki były w rzeczywistości okazyjnym znaleziskiem z Poundland”, powiedziała Nikki, która pochodzi z Colchester w Essex, w Anglii.

„Blaty są wykonane w dębowym wykończeniu, które kupiłam przez Internet, a wszystkie te małe ładne drobiazgi tylko odzwierciedlają mój styl.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

„Zaczęło się od drobnych poprawek tu i tam, i małymi krokami zrobiłam wszystko — udało mi się przekształcić całą moją kuchnię przy napiętym budżecie.”

Nikki mówi, że ma jeszcze jedną łazienkę do remontu.

„Mój syn był zszokowany i mówił, że powinnam założyć TikTok, ale nie jestem pewna, czy to zrobię” – powiedziała Nikki.

Czytaj: „NIE nowotworom u dzieci” – bezpłatne badania USG w Krakowie

„To po prostu pokazuje, co możesz zrobić nawet jako zapracowana mama z ograniczonym budżetem – i jeśli mogę zainspirować inne mamy w jakikolwiek sposób, jestem szczęśliwa”.