Ojciec zrzucił 6-letnią córkę ze schodów. Internauci są wstrząśnięci nagraniem!

0
903
zdjęcie: facebook.com

Monitoring pod sklepem nagrał ojca, który zrzuca ze schodów swoją 6-letnią córeczkę. Filmik trafił do sieci i od wczoraj pojawił się na wielu, wielu stronach internetowych. Sprawą zainteresowali się już policjanci. Mężczyzna został już zatrzymany. Ojciec przekonuje, ze sama spadła!

Straszne sceny przed jednym ze sklepów. Monitoring nagrał ojca, który perfidnie wrzuca ze schodów swoją 6-letnią córeczkę, Andżelikę. Film ze skandalicznym zachowaniem mężczyzny trafił do sieci. Internauci nie mają litości. Sama patrząc na całą sytuację, jestem wściekła, że tacy ludzie chodzą po tej ziemi.

Dramat rozegrał się 22 marca w piątek, w mieście Warasz. 46-latek, znany jako Artem został zatrzymany. Mężczyzna był w sklepie w czworgiem dzieci. Jak tłumaczył śledczym, jego 6-letnia córka i 3-letni syn pokłócili się w sklepie o to, kto ma pchać wózek. Mężczyzna tłumaczył, że próbował uspokoić niegrzeczne rodzeństwo. Po dłuższej chwili stracił cierpliwość i chciał córkę wyprowadzić ze sklepu.

„Gdy byliśmy na zewnątrz, wyrwała mi się i spadła” – wyjaśnił.

Troszkę inaczej cała sytuacja wygląda na nagraniu z monitoringu. Oglądając filmik widać, że mężczyzna wrzuca 6-letnią córkę ze schodów. Dziewczynka podnosi się po upadku, ale można sobie tylko wyobrazić, jaki to musiał być dla niej szok. Sprawą zajęli się policjanci.

– Po tym, jak film opublikowano na Facebooku, przyciągnął on uwagę funkcjonariuszy. Dzięki mieszkańcom szybko zidentyfikowano mężczyznę.
Mundurowi odwiedzili rodzinę. Żona rozpoznała mężczyznę i ich córkę – powiedziała rzeczniczka policji, Zoriana Melnyk.

Mężczyzna po przesłuchaniu przez funkcjonariuszy, usłyszał zarzuty. Może trafić za kratki na rok. Sytuacji w rodzinie od teraz będzie przyglądać się opieka społeczna. Całą sytuację skomentowała matka mężczyzny. Powiedziała, że Artem jest „dobrym ojcem”, tylko „puściły mu nerwy”.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 10 rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy słabi psychicznie

Jego żona była w szpitalu przez tydzień, więc musiał sam zajmować się czworgiem małych dzieci. Nie twierdzę, że zrobił dobrze, ale sądzę, że to wina zmęczenia i wyczerpania – powiedziała matka mężczyzny.

Często widziałam, jak bawił się z dziećmi. Nie mogłam uwierzyć, że zrobił coś takiego, dopóki nie zobaczyłam nagrania – stwierdziła Galina Babik, sąsiadka.

Nikt tutaj nie mógł uwierzyć, że ojciec był w stanie zrobić coś takiego swojemu dziecku. Wszyscy są w szoku – dodał Oleksy Dworetski, mieszkaniec okolicy.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie. Sami oceńcie, czy taki mężczyzna może być dobrym ojcem…

ВАРАШ УРОД !!!в м. Вараш на виході з маг. "Гуртівня", що знаходиться в "Гранд Базарі" невідомий чоловік штовхнув неповнолітню дівчинку з бетонних сходинок.Допоможіть встановити особу !!!P.S. Ганьба перехожим, які ніяк не відреагували на дану ситуацію #варашвечірній

Publisert av Вараш Вечірній Tirsdag 26. mars 2019

Interesujesz się sportem? Zapraszam do f7sport.pl