„Oni dalej będą ŻEROWAĆ na NASZEJ PRACY!” Wywiad, który musisz obejrzeć!

0
264
Źródło: YouTube

Oni dalej będą ŻEROWAĆ na NASZEJ PRACY! Zrobią WSZYSTKO, żeby ZOSTAĆ PRZY KORYCIE! To wideo powinien obejrzeć każdy Polak i każda Polka.

Słyszeliście kiedyś o Cezarym Głuchu (Trader21)? Jeśli nie, to czas najwyższy żebyście o nim usłyszeli.

Trader21

Trader21 to przedsiębiorca, inwestor z wieloletnim doświadczeniem na rynkach finansowych. Pierwszą firmę założył już w trakcie studiów na Uniwersytecie Warszawskim. Okazała się ona strzałem w dziesiątkę. Po kilku kolejnych latach wszystkie firmy, jakie kontrolował, zatrudniały łącznie kilkadziesiąt osób. W międzyczasie ukończył MBA na University of Illinois. Należał również do Business Centre Club (prestiżowy klub pracodawców).  

W 2008 roku wycofał się z biznesów, po czym zaczął podróżować po świecie. Poznawanie innych kultur pozwoliło mu otworzyć umysł oraz całkowicie inaczej spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość. W ciągu kilku kolejnych lat mieszkał m.in. w Indonezji, Singapurze i na Kostaryce. Ostatecznie w 2012 roku osiadł na Majorce. Wtedy też założył bloga IndependentTrader.pl, gdzie zaczął publikować artykuły o tematyce inwestycyjnej. Jego teksty – pisane przystępnym językiem – przyciągnęły tysiące czytelników, a blog zaczął być dostrzegany w Internecie.

W 2014 roku zajął II miejsce w konkursie „Ekonomiczny Blog Roku” organizowanym przez Money.pl. Z kolei na konferencjach Invest Cuffs blog IndependentTrader.pl dwukrotnie zwyciężył w kategorii „Blog Roku” (2016, 2017), a sam autor dwukrotnie został uznany za „Osobowość Roku” (2017, 2019).

W międzyczasie stworzył kurs „Inteligentny Inwestor”, którego ostatnią – trzecią edycję kursanci ocenili na 9,6 w 10-stopniowej skali. Poza działalnością związaną z blogiem Trader21 poprowadził kilkadziesiąt wykładów, wziął udział w długiej liście debat oraz udzielił setek wywiadów. Przez cały czas trzymał się zasady, że wiedza o inwestowaniu powinna być przekazywana prostym językiem, tak aby mogło z niej skorzystać jak najwięcej osób. Tym założeniem kierował się również podczas pisania książki „Inteligentny Inwestor XXI wieku”.

„Independent Trader” to niezależny blog finansowy, na którym Trader21 przedstawia informacje na temat inwestycji, finansów, ekonomii, gospodarki oraz geopolityki. 

Wiele filmików z jego udziałem znajdziemy także na YouTube. I chciałabym, żeby ten filmik sprzed 3 dni obejrzał każdy z Was. Dotyczy on spraw bieżących, które mają miejsce w naszym kraju.