Oszałamiające zdjęcia orek i zachodów słońca

0
412

Profesjonalna fotografka Mary Parkhill porzuciła udaną karierę w reklamie, aby zająć się tym, co kiedyś było jej hobby.

Teraz jest znana z fotografii artystycznej, która koncentruje się na naturalnych krajobrazach.

Parkhill spędza lato na Alasce, dokumentując malowniczy krajobraz, który zawiera wspaniałe zdjęcia orek bawiących się w wodzie. Z jej imponującą zdolnością do uchwycenia chwili, łatwo zrozumieć, dlaczego przekształciła swoje biznesowe zmysły w twórczą karierę.

Parkhill fotografuje orki i zachody słońca, a następnie łączy je w idealną kompozycję. Wykorzystując anatomię orek, kieruje wzrok widza po fotografii. Czasami nos lub ogon orki jest idealnie dopasowany do słońca; w innych przypadkach zachód słońca służy po prostu jako złote tło, aby uwydatnić te majestatyczne stworzenia.

„To, co najbardziej inspiruje mnie w fotografowaniu orek, to ich rozmiar, widzenie ich w ich naturalnym środowisku i ich zdolność do zapierania dech w piersiach” – mówi Parkhill.

Czytaj: Pingwin wskoczył do łodzi wycieczkowej, aby uniknąć pożarcia przez orki (WIDEO)

Kobieta swój czas wykorzystuje do odkrywania inspirującego krajobrazu Alaski, a powstałe w ten sposób zdjęcia dopełniają jej portfolio.

Parkhill, która zwykle ma siedzibę w Pensylwanii, szczególnie lubi wieloryby, a istnieją niesamowite zdjęcia orek i humbaków pływających i przebijających się przez wody Alaski.

Ale to właśnie te zdjęcia zachodu słońca, które łączą fotografię krajobrazową i artystyczną, zapewniają marzycielski eskapizm, który jest niezapomniany. Wybrane zdjęcia zachodu słońca i orek można kupić na jej stronie internetowej — każdy może mieć kawałek tego snu w swoim domu!

Mary Parkhill spędza lato na Alasce, fotografując orki.

Zdjęcie: Mary Parkhill
Zdjęcie: Mary Parkhill
Zdjęcie: Mary Parkhill

Fotografuje również zachód słońca i łączy je w oszałamiające obrazy artystyczne.

Czytaj: Ławka z przebojami Wodeckiego pod Wawelem

Zdjęcie: Mary Parkhill
Zdjęcie: Mary Parkhill
Zdjęcie: Mary Parkhill
Zdjęcie: Mary Parkhill

Mary Parkhill: Strona internetowa | Facebook | Instagram

johannesfloe.com – Art to remember