Oto 26 ukrytych cudów, które znaleziono w podziemnych przestrzeniach

0
496

Jesteśmy w stanie spojrzeć na otaczający nas świat i światy ponad nami, ale to, co znajduje się pod nami, jest w większości ukryte i niewidoczne.

To może pozostawić nam fałszywe wrażenie, że stoimy na twardym gruncie, kiedy w rzeczywistości tysiąclecia ludzkiej działalności wykopały w ziemi więcej dziur, niż moglibyśmy być kiedykolwiek świadomi.

Z oczywistych względów spędzanie piątkowej nocy w kanalizacji może nie odpowiadać wszystkim gustom. Jednak dla fotografa cuda, które leżą pod ziemią, mogą zaoferować unikalne widoki.

Przekrój większości miast ujawniłby wszystkie sekrety projektów inżynieryjnych; zakopane rzeki, tunele serwisowe, zbiorniki, kanały, schrony przeciwlotnicze i kto wie co jeszcze.

Czytaj: W tym ogromnym starożytnym podziemnym mieście mieszkało kiedyś 20 000 osób

Poświęcenie czasu na poznanie podziemnych tuneli pod Twoimi stopami może dodać kolejny fascynujący wymiar do Twojego postrzegania świata, w którym żyjesz.

Poniżej zobaczycie kilka przykładów tego, co można znaleźć. Eksploracja podziemna wiąże się ze znacznym ryzykiem. Nie próbuj wchodzić do żadnych otworów w ziemi, nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństw.

Więcej informacji: Instagram | Facebook | markoneill.co.uk

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

Czytaj: Ten niesamowity most zamienia się w tunel i łączy Danię i Szwecję