Oto 30 najlepszych złudzeń optycznych, które powstały bez żadnego edytowania

0
843

Tiago Silva widzi świat z innej perspektywy. Gra złudzeniem optycznym, cieniami, perspektywą, kolorami, używając dużej kreatywności. Żadne ze zdjęć nie było edytowane. Wszystko jest wynikiem bujnej wyobraźni.

„Zawsze myślałem, że robienie zdjęć zachodom słońca i posiłkom jest po prostu zbyt nudne, więc zacząłem tworzyć coś nowego” – powiedział Silva.

„Każde zdjęcie jest wyzwaniem, w którym zawsze staram się zobaczyć coś niezwykłego. Coś, czego nikt wcześniej nie widział. I to może się zdarzyć wszędzie. Przez większość czasu jest to bardzo spontaniczne: gdy spaceruję po mieście, podróżuję lub idę na plażę”.

„Podczas fotografowania ludzie zawsze patrzą na mnie, prawdopodobnie myśląc „ten facet jest szalony” po tym, jak widzieli, jak skakałem setki razy, ale kiedy pokazuję im zdjęcie, zdają sobie sprawę, dlaczego to wszystko robię i śmieją się”.

„Inspiracja może mnie natchnąć w każdym miejscu: może to być graffiti, punkt orientacyjny, przedmiot, cień, a nawet kawałek materiału. Nigdy nie zastanawiam się nad przyszłością, ponieważ nigdy nie wiem, jakie zdjęcie zrobię później, ale chciałbym dać ludziom kilka przemyśleń na temat tego, jak inaczej patrzeć i odkrywać świat”.

Więcej informacji: Instagram

Czytaj: Niesamowite kamienne rzeźby, które są sprzeczne z prawami fizyki

Czytaj: HIPERREALISTYCZNE MURALE WE FRANCUSKICH MIASTECZKACH