Oto, co mówi o Tobie kolor Twoich paznokci

0
1088

Malowanie paznokci to jeden z najłatwiejszych sposobów wyrażania siebie.

Lakier do paznokcie można łatwo nakładać i zmywać, możemy wybrać najnowsze trendy i możemy go dowolnie zmieniać. Ale pomimo wielu kolorowych opcji, zwykle mamy osobisty ulubiony odcień naszych paznokci, który pasuje do naszej osobowości lub nastroju.

Okazuje się, że niektóre z naszych kolorów lakierów do paznokci mogą być oknem do naszego wnętrza. Zobaczcie, co mówi o Tobie Twój kolor paznokci.

1. Czerwony

Czerwone paznokcie pokazują, że jesteś pasjonatką. Możesz też być trochę agresywna i emocjonalna. Jest to również odważny kolor, co oznacza, że uwielbiasz okazywać pewność siebie lub dominację. Nie boisz się być czarująca i wszystkie oczy zwracają się w Twoją stronę.

2. Różowy

Różowe paznokcie emanują kobiecą atmosferą, która może być częścią beztroskiej, szukającej zabawy postawy. Prawdopodobnie jesteś intuicyjna i nie przejmujesz się zbytnio dostosowaniem się do norm społecznych. Jeśli nosisz jasnoróżowy lakier do paznokci, możesz być ambitna i zorientowana na karierę.

3. Pomarańczowy

Odważna i impulsywna to pierwsze cechy, które Cię opisują, jeśli masz pomarańczowe paznokcie. To kolor pełen ciepła i energii, często kojarzony z entuzjazmem i kreatywnością. Nie obchodzi Cię, co myślą o Tobie inni ludzie i na pewno wiesz, jak się bawić.

4. Fioletowy

pl.freepik.com

Jeśli lubisz fiolet na paznokciach, może to być częścią Twojej wyobraźni i kreatywności. Fiolet kojarzy się również z królewskością i szlachetnością, a także z pewnością siebie i indywidualnością. Możesz także mieć fioletowe paznokcie, jeśli chcesz wyrazić zmysłowe lub tajemnicze wibracje.

5. Niebieski

Niebieski może kojarzyć się ze spokojem, ale kiedy mówimy o lakierze do paznokci, to może być inna historia. Malowanie paznokci na niebieski kolor, zwłaszcza w jaśniejszych odcieniach pokazuje, że jesteś zabawna i ekscytująca. Pokazuje to Twoją przyjazną, młodzieńczą aurę i otwartość na próbowanie nowych rzeczy.

Czytaj: Co się dzieje z Twoim ciałem 10 godzin po nałożeniu lakieru do paznokci?

6. Czarny

Czarne paznokcie sprawiają, że jesteś trochę zbuntowana, ale to nie wszystko. Jeśli uwielbiasz nosić czarny lakier do paznokci, jesteś kreatywną osobą, która lubi myśleć nieszablonowo. Możesz być autorytatywną i poważną osobą, ale możesz też być trochę śmiałkiem.

Czytaj: Wszystkie krakowskie służby ratunkowe pod jednym numerem.

7. Neon

Te paznokcie chcą uwagi i nie boisz się tego okazywać. Jesteś nieustraszona, energiczna i żyjesz otoczona wieloma ludźmi. Uwielbiasz być w centrum uwagi i możesz łatwo rozpoczynać rozmowy, nawet z nieznajomymi. Neonowe kolory mogą się różnić od limonkowej zieleni do gorącego różu, i naprawdę nie ma dobrego ani złego sposobu na wykonanie neonowych paznokci, co daje więcej miejsca na odkrywanie swojej kreatywnej strony.

8. Nude

Naturalny, beżowy lakier do paznokcie świadczy o tym, że jesteś mało wymagająca i nieskomplikowana. Niektórzy mogą uznać to za zbyt zwyczajne, ponieważ kolor może nie wyróżniać się tak bardzo, ale w rzeczywistości nadal wygląda dość elegancko. Wskazuje również, że jesteś osobą prostą i bezpieczną.

Jaki jest Twój ulubiony kolor lakieru do paznokci?

johannesfloe.com – Art to remember