Oto modelka z największymi policzkami świata

0
720

Kobieta tak bardzo kocha wypełniacze policzków, że nawet sama je sobie wstrzykuje.

Anastasiia Pokreshchuk z Kijowa na Ukrainie co roku przyjmuje wiele zastrzyków w twarz, co kosztuje ją ponad 8400 zł.

Jej miłość do wypełniaczy jest tak silna, że wykonuje samodzielnie zastrzyki wypełniacza kwasu hialuronowego, pomimo ryzyka związanego z wstrzyknięciem przez nieprofesjonalistę.

Anastasiia, która ukończyła psychologię, zyskała ogromną rzeszę fanów w mediach społecznościowych dzięki swojemu „wyjątkowemu” wyglądowi.

Mówiąc o częstym stosowaniu wypełniaczy, powiedziała: „Po tym, jak miałam zastrzyki i zobaczyłam zmiany na policzkach, zakochałam się w nich. Uwielbiam je, chcę, żeby tak wyglądały i jestem bardzo szczęśliwa”.

Źródło: Jam Press

„Sama regularnie wstrzykuję sobie kwas hialuronowy w inne części twarzy. Rozumiem, że dla innych wyglądają dziwnie, ale nie mam nic przeciwko”.

Anastasiia mówi, że wypełniacze zwiększyły jej pewność siebie, wyjaśniając, że zanim zaczęła przyjmować zastrzyki, była zbyt nieśmiała, aby opublikować swoje zdjęcia w Internecie.

„Wstydziłam się wszystkiego; mojego głosu, mojego wyglądu” – powiedziała.

Ale po zastrzykach w policzki jej poziom pewności siebie wzrósł.

Czytaj: Już 15 razy wypełniała usta. Nadal chce mieć większe

Źródło:  Jam Press

Dodała: „Myślę, że wcześniej byłam brzydka. Moja mama uważa, że wcześniej byłam naturalnie piękna, ale teraz uważa, że wyglądam bardziej egzotycznie, a moi przyjaciele mówią, że mój nowy wygląd jest lepszy, ponieważ wcześniej wyglądałam jak szara mysz”.

Przed metamorfozą Anastaiia miała długie, ciemne, kręcone włosy i znacznie bardziej naturalny kształt twarzy. Patrząc na jej obecny wygląd, trudno stwierdzić, że to ta sama osoba.

Anastasiia mówi, że jej wygląd przyciąga wiele uwagi i często otrzymuje wiadomości od mężczyzn, ale otrzymuje też dziwne, paskudne wiadomości.

„Ludzie piszą mi, że jestem brzydka i powinnam się zabić, ale kiedy to widzę, wyśmiewam się i ignoruję te wiadomości” – powiedziała.

Czytaj: 9 popularnych zabiegów kosmetycznych, o których czas zapomnieć

Źródło: Jam Press

Anastasiia mówi, że zarabia na swoich postach na Instagramie i ma nadzieję, że pewnego dnia będzie mogła kupić sobie Lamborghini.

Powiedziała również, że w przyszłości planuje iść pod nóż, wyjaśniając: „Chcę powiększyć sobie piersi, ponieważ natura w ogóle nie dała mi żadnych piersi”.

Modelka z „największymi policzkami świata”, pokazała również, jak wyglądają jej naturalne zęby pod licówkami.

Oprócz nieco ekstremalnych proporcji twarzy, Anastasiia zwykle dumnie nosi pełen zestaw lśniących białych zębów.

Ale, podobnie jak jej kosmetycznie zmienione policzki, okazuje się, że ma sztuczne zęby, a jej prawdziwe zęby zostały spiłowane do małych kołków.

Źródło: Instagram/@_just__queen_

252 000 obserwujących Anastazję uwielbia w niej to, że potrafi się z siebie wyśmiewać i nie traktuje siebie zbyt poważnie w Internecie.

Źródło:  Instagram/@_just__queen_

johannesfloe.com – Art to remember

Szukasz pracy? Koniecznie zajrzyj na pl.jooble.org