Panna Młoda poprosiła cztery babcie, aby były druhnami na jej weselu

0
915
Od lewej: 90-letnia Kathleen Brown, 70-letnia Joyce Raby, Panna Młoda, 76-letnia Wanda Grant i 72-letnia Betty Brown. (Zdjęcie: Natalie Caho)

Rola druhen na weselu najczęściej jest powierzana siostrom lub koleżankom w podobnym wieku. W Polsce druhny nie są popularne, ale za granicą jak najbardziej tak.

Przyjęło się, że druhnami są młode dziewczyny, ubrane w te same sukienki. Panna Młoda Lyndsey Raby postanowiła, że na jej ślubie będzie nieco inaczej. Kobieta poprosiła swoje cztery babcie, aby zostały druhnami na jej weselu.

Druhny bardzo ucieszyły się z tej roli. (Zdjęcie: Natalie Caho)

Fotograf ślubna Natalie Caho udostępniła zdjęcie Lyndsey ze swoimi druhnami, które mają specjalne torebki z napisem: „Nadchodzi Panna Młoda”.

„Widziałam wiele uroczych druhen w trakcie mojej wieloletniej pracy, ale te cztery druhny były naprawdę wyjątkowe” – napisała Natalie Caho na swoim Instagramie.

Ciężko się nie zgodzić. Widok czterech dumnych, szczęśliwych babć jest bardzo miłe dla oka i robi się cieplej na sercu.

Pod zdjęciami ślubnymi można przeczytać mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci chwalą Pannę Młodą za tak ciekawy pomysł zaangażowania starszych kobiet w dniu ślubu.

Czytaj: Internauci udostępnili w sieci zdjęcia ślubne swoich babć. To były piękne czasy, piękne suknie, piękna moda.

Każda z druhen wyglądała wspaniale. (Zdjęcie: Natalie Caho)
Od tej druhny bije samo szczęście. (Zdjęcie: Natalie Caho)

Jedna osoba napisała: „Piękny obrazek całej piątki. Kręgosłup ludzkości – matki i babcie!”

Czułam się tak pobłogosławiona, że mam ich tu wszystkich, całą rodzinę, więc chciałam, żeby oni też byli w to zaangażowani” – powiedziała Panna Młoda. „Wierzę, że goście byli bardziej podekscytowani niż druhny”.

Fotograf Natalie Caho ma nadzieję, że po udostępnieniu tych wspaniałych zdjęć z wielkiego dla Pary Młodej dnia więcej innych ludzi zainspiruje się do zaangażowania starszych osób i do odchodzenia od tradycji w dniu ślubu.

Jeśli uważasz, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć coś niezwykłego na swoim weselu, po prostu zrób to! Zwłaszcza, jeśli jest to wyjątkowa chwila dla Ciebie i Twojej rodziny” – radzi Natalie Caho.

Czytaj: Urząd Skarbowy wzywa nowożeńców. Karze im się tłumaczyć, ile wydali na wesele!