Para planuje ślub po wygranej na loterii miliona funtów

0
177
Małżeństwo spełni swoje największa marzenia. Zdjęcie: Twitter/Hallam FM News

Ellie Land i Karl Ward twierdzą, że nie zamierzają przestać pracować.

Pracownica supermarketu i jej partner, kierowca wózka widłowego, w końcu planują ślub po wygraniu 1 miliona funtów na loterii – po 15 latach zaręczyn.

41-letnia Ellie Land i 43-letni Karl Ward z Norwich w Norfolk są razem od 20 lat, zaręczeni są od 15 lat i mają dwoje dzieci, 12-letniego syna i 6-letnią córkę.

Zgarnęli 1 milion funtów w EuroMillions UK Millionaire Maker po tym, jak Ellie kupiła zwycięski los w sklepie Asda, gdzie pracuje w Norwich.

Karl powiedział: „Odkładaliśmy ślub wyłącznie ze względu na fundusze, pieniądze wydawaliśmy na dzieci i życie.”

„Ale teraz mamy pieniądze, z których bardzo się cieszymy, w końcu się pobierzemy”.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Ellie powiedziała: „Wpadliśmy do Asda w drodze do domu z odwiedzin u znajomych, żeby kupić trochę chleba i mleka.”

„Karl czekał na mnie, kiedy poszłam skorzystać z toalety, a kiedy wyszłam, był przy okienku National Lottery, więc zdecydowałam się kupić bilet EuroMillions na losowanie tego wieczoru.”

„Nie zawsze gram, po prostu dla kaprysu, więc kiedy moja koleżanka życzyła mi szczęścia, roześmiałam się i powiedziałam „jeśli coś wygram, dam ci trochę”.

„Nie myślałam wtedy, że wygramy milion funtów, na pewno wrócę z czymś dla niej.”

Czytaj: Znany szef kuchni wygrał 1 milion dolarów – i oddał wszystko pracownikom restauracji

Zdjęcie: Twitter

Para odkryła, że wygrali w niedzielę po powrocie z degustacji wina w Norwich.

Gdy dzieci siedziały przed telewizorem, a mama Ellie robiła herbatę, kobieta sprawdziła swój los za pomocą aplikacji National Lottery i otrzymała wiadomość z gratulacjami za wygraną w wysokości 1 miliona funtów, którą pokazała Karlowi.

Ellie powiedziała, że kiedy jej matka weszła i zapytała, czy wszystko w porządku, widząc ich zszokowane twarze, odpowiedziała: „Właśnie wygrałam milion funtów”.

Karl powiedział: „To był szalony moment, po prostu się śmialiśmy, a potem siedzieliśmy w oszołomionej ciszy.”

„Zdaliśmy sobie sprawę, że linia reklamacyjna została zamknięta, więc ustaliliśmy, że Ellie zadzwoni z samego rana. Nie spaliśmy całą noc, pytając siebie nawzajem „czy to prawda?”.

Czytaj: Nowy milioner we Wrocławiu. Trafił „szóstkę” w Lotto!

Rano oczywiście potwierdziło się, że wygrali. Oprócz ślubu szukają też nowego domu w okolicy, który mogliby nazwać swoim własnym po dwóch dekadach wynajmu.

Ellie powiedziała: „Ślub i dom od zawsze są na szczycie naszej listy, ale dzieci mają też kilka próśb.”

„Nasz syn nie może się doczekać otrzymania PS5, gdy tylko uda nam się je znaleźć, podczas gdy nasza córka uwielbia Disneya, więc myślę, że będziemy cieszyć się naszymi pierwszymi zagranicznymi wakacjami podczas jedynej w życiu wycieczki do Disneylandu”.

I nie mają planów zaprzestania pracy.

„Lubię swoją pracę, pracuję tam tak długo, jak znam Karla, więc nie zrezygnuję z niej, chociaż powiem, że utrzymanie tego w tajemnicy było dość trudne” – powiedziała Ellie.

„Wiele osób pytało, czy Karl skorzystałby z okazji, by rzucić pracę – jest na nocnej zmianie od sześciu lat – ale czuje to samo.”

„Ale myśląc o tym, być może zrobimy sobie trochę wolnego tu i tam, aby pojechać do Francji lub nawet dalej, na małą degustację wina w winnicach, a nie w St Andrew’s Hall w Norwich”.