Para taneczna wystąpiła w talent show. Sztuka na najwyższym poziomie, to trzeba zobaczyć!

0
797

Para taneczna Duo Flame wystąpiła w ukraińskim „Mam Talent” i zachwyciła cały świat swoim niezwykłym tańcem. Aż nie do wiary, że człowiek może takie figury robić. 

Programy typu talent show powstają po to, aby przyciągnąć przed telewizory jak największą liczbę widzów, aby ich bawić, rozśmieszać i zachwycać wyjątkowymi talentami uczestników. Czasami zdarzają się „perełki”, dzięki czemu udaje się odkryć naprawdę niesamowite talenty, które wprawiają w osłupienie widzów przed telewizorami, publiczność na sali i jury.

Taką „perełkę” udało się odnaleźć w ukraińskim „Mam Talent”, gdy przed publicznością para Duo Flame zatańczyła zmysłowy taniec do przepięknej piosenki Lary Fabian „Je t’aime”.

Ich taniec zachwyca już w pierwszych sekundach. Gdy para skończyła występ, publiczność wstała i przez długi czas oklaskiwała na stojąco, a jury wypowiedziało wiele miłych słów zachwytu.

ZOBACZ TAKŻE: TE EKSPERYMENTY SPOŁECZNE PORUSZYŁY ODBIORCÓW NA CAŁYM ŚWIECIE. PRZYPOMINAMY TE NAJLEPSZE!

Para taneczna Duo Flame to zakochani w sobie Vladyslava Ivashkina oraz Aiushe Khadzh Khamed. Pochodzą z Kijowa i są świetnymi akrobatami. Z racji, że są parą również w życiu ich uczucie sprawia, że ich taniec jest niepowtarzalny, zmysłowy i subtelny. Połączyła ich miłość, talent i pasja. Taki miks musi zapierać dech w piersiach. Są fantastyczni.

Zobacz ich występ poniżej i daj znać w komentarzu czy Ci się podoba.

Źródło: youtube.com