Para w wieku 80 lat świętuje 60. rocznicę ślubu sesją zdjęciową w oryginalnych strojach ślubnych!

0
932

Jaki jest sekretny przepis na trwałe, szczęśliwe małżeństwo? Pewna para z Nebraski z pewnością zna ten przepis, ponieważ właśnie obchodzili 60. rocznicę w swoich oryginalnych strojach ślubnym.

Fotografka Katie Autry uchwyciła tę wspaniałą okazję, podczas gdy Marvin Stone (88 lat) i Lucille Stone (81 lat), trzymali się za ręce, tańczyli i pozowali razem na otwartym polu w Nebrasce.

Więcej informacji: Facebook | Instagram | katieautryphotography.com

katieautryphotography
katieautryphotography

Lucille miała na sobie swoją wspaniałą koronkową suknię, którą uszyła ręcznie, a Marvin miał na sobie czarny smoking z dopasowaną muszką. Te same ubrania mieli na sobie w ich szczególnym dniu 60 lat temu. Po raz pierwszy pobrali się w 1960 roku w małym kościele luterańskim w Sterling w stanie Nebraska, kiedy Marvin miał prawie 29 lat, a Lucille miała 22 lata. Teraz, kiedy są ze sobą na dobre i na złe, w chorobie i zdrowiu, i wychowali razem troje wspaniałych dzieci, świętują swoją miłość.

Czytaj: 20 wzruszających chwil między córką i ojcem na weselu, które wywołają łzę w Twoim oku

katieautryphotography
katieautryphotography

„To był absolutny zaszczyt móc uchwycić miłość między tak wyjątkową parą! Podczas kręcenia sesji łatwo było stwierdzić, jak bardzo się o siebie troszczą. Podczas fotografowania miałam łzy w oczach za aparatem. Są niesamowitym przykładem prawdziwej miłości, która przetrwała próbę czasu. Nigdy nie zapomnę ich sesji! ” mówiła Katie Autry w wywiadzie dla Bored Panda po magicznej sesji zdjęciowej, którą z nimi miała.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

katieautryphotography
katieautryphotography

Katie Autry podzieliła się sekretami ich trwałego małżeństwa w swoim poście na Facebooku. Te gołąbki doradziły innym parom kilka prostych rzeczy:
„1. Pracujcie ciężko.
2. Bądźcie dla siebie mili.
3. Pomyślcie, zanim coś powiecie.
4. Polegajcie na swoich mocnych stronach, aby pokonywać swoje słabości.
5. Trwajcie mocno w wierze”.

katieautryphotography
katieautryphotography
katieautryphotography
katieautryphotography

Czytaj: 20 geologicznych cudów świata. Ziemia ma wiele pięknych miejsc!