Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat

0
718
Dziś nad ranem zmarł Paweł Królikowski.

Aktor przez ostatnie miesiące przebywał w szpitalu. Zmagał się w poważnymi problemami zdrowotnymi. Informację o śmierci Pawła Królikowskiego przekazał jego brat, Rafał. Artysta zmarł dziś nad ranem.

Paweł Królikowski trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem 20 grudnia 2019 roku. Aktor zmagał się z chorobą neurologiczną. Cztery lata temu wycięto mu tętniaka mózgu, ale jeden zabieg nie wystarczył do zupełnego wyleczenia.

W pewnym momencie Królikowski musiał zrezygnować z obowiązków zawodowych, przestał pojawiać się na nagraniach „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pod koniec stycznia poinformowano, że musiał przejść drugą operację.

Paweł Królikowski w kwietniu skończyłby 59 lat.

Aktora pożegnał syn, Antek (31 l.). Opublikował w sieci wzruszającą wiadomość skierowaną do Taty. Łzy same napływają do oczu!

Antek Królikowski zamieścił wpis ze zdjęciem z młodości, swojego ukochanego Taty. Podpisał je: – Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia TatoSłowa pożegnania uzupełnił serduszkami – czerwonym i czarnym, a także symbolem króliczka. Internauci składają mu liczne kondolencje z powodu straty.

Zdjęcie: Instagram

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim aktora.