Pentagon potwierdza, że wideo przedstawiające UFO jest prawdziwe

0
432
Zdjęcie: YouTube

Pentagon potwierdza, że wideo przedstawiające UFO zrobione przez pilota marynarki wojennej jest prawdziwe.

Niezależnie od tego, czy wierzysz w istnienie kosmitów, czy nie, niezidentyfikowane obiekty latające (UFO) są zjawiskami powietrznymi, których nie można łatwo wyjaśnić.

W Internecie dostępna jest niezliczona liczba filmików i zdjęć przedstawiających pozaziemskie statki kosmiczne, ale nie można ustalić, czy są one prawdziwe, czy jest to mistyfikacja czy zwykła sztuczka.

Czytaj: Linie lotnicze doniosły o UFO podczas lotu nad Nowym Meksykiem

Jednak Pentagon potwierdził ostatnio, że wideo przedstawiające „niezidentyfikowane zjawisko lotnicze” (UAP), jest rzeczywiście prawdziwe.

18-sekundowe wideo zostało nagrane przez pilota marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych z niszczyciela typu Arleigh Burke USS Russell (DDG-59) u wybrzeży San Diego w lipcu 2019 roku.

Dziwne nagranie pokazuje trzy migające UAP w kształcie piramidy latające na niebie. Sue Gough, rzeczniczka Pentagonu, potwierdziła, że obiekty zostały sklasyfikowane jako „kula”, „żołądź” i „metalowy sterowiec”.

Jednak Gough powiedziała również, że Departament Obrony nie może ujawnić żadnych dalszych informacji na temat materiału filmowego.

„Aby zachować bezpieczeństwo operacji i uniknąć ujawnienia informacji, które mogą być przydatne dla potencjalnych przeciwników, DOD nie omawia publicznie szczegółów ani obserwacji ani badań zgłoszonych wtargnięć na nasze poligony lub wyznaczoną przestrzeń powietrzną, w tym te wtargnięcia początkowo oznaczone jako UAP.” – powiedziała w  oświadczeniu.

Czytaj: Czworonożny bohater z Poznania przechodzi na emeryturę

Według Marynarki Wojennej w ostatnich latach pojawiło się „wiele raportów o nieautoryzowanych i / lub niezidentyfikowanych samolotach wchodzących na różne poligony kontrolowane przez wojsko i w wyznaczoną przestrzeń powietrzną”.

W kwietniu ubiegłego roku Pentagon opublikował trzy materiały filmowe przedstawiające UAP wykonane w 2004 i 2015 roku. Te filmy, wraz z najnowszymi, są częścią trwających federalnych dochodzeń.

Departament Obrony powołał nawet oficjalną grupę zadaniową ds. niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych, aby lepiej zrozumieć UAP. Ponadto oczekuje się, że amerykańskie agencje wywiadowcze przekażą Kongresowi jawne raporty o UAP w czerwcu 2021 roku.

Obejrzyj wideo, które wyciekło do sieci poniżej.

Pentagon potwierdził niedawno, że materiał filmowy przedstawiający „niezidentyfikowane zjawisko lotnicze” (UAP), który niedawno wyciekł do Internetu, jest prawdziwy.

Źródło: CNN

johannesfloe.com – Art to remember