Pies i sowa mogą być przyjaciółmi na całe życie

0
1103

Nieprawdopodobna przyjaźń sowy z owczarkiem belgijskim. Poznajcie ten uroczy duet.

Czworonożna suczka Ingo naprawdę uwielbia skrzydlatą sówkę Poldi i świetnie się dogaduje z tym nocnym ptakiem.

Profesjonalna fotografka zwierząt i artystka, Tanja Brandt z Niemiec zrobiła dziesiątki niesamowitych zdjęć Ingo i Poldi, które ukazują ich silną przyjaźń.

Ingo zawsze chce mieć Poldi blisko siebie i wciąż oferuje jej swoją miłość i ochronę.

Sówka Poldi jest nieco bardziej wrażliwsza niż jej bracia i siostry. Sowa wykluła się dwa dni później niż jej rodzeństwo i jest dość malutka w porównaniu z innymi sowami. Poldi potrzebowała więcej troski i uwagi niż inni.

Owczarek belgijski sprawdził się tu niesamowicie. Ingo pochodzi z rodziny psów policyjnych i ma za sobą wiele trudnych chwil. Zarówno sówka jak i sunia potrzebują wiele miłości, którą dają sobie na wzajem każdego dnia.

Szanują się nawzajem i potrafią się zrozumieć – napisała Tanja na swojej stronie internetowej.

Ingo z racji gabarytów wydaje się być bardziej opiekuńcza niż sowa, ale na zdjęciach widać, że to właśnie Poldi uwielbia tulić się do suczki i zawsze trzyma się blisko suczki. To niezwykle słodki widok.

Tanja na bieżąco publikuje zdjęcia Ingo i Poldi na swojej stronie internetowej i Instagramie. Wszystkie zdjęcia są naprawdę wspaniałe i wyjątkowe.

Czytaj: Ten ptak jest tak duży, że ludzie mylą go z człowiekiem w przebraniu

Ingo i Poldi prowadzą oddzielne życie, ale regularnie spędzają razem czas, a Tanja zawsze jest blisko, by uchwycić ich piękne chwile na fotografiach.


Czytaj: PEKIN OTWIERA NOWE LOTNISKO Z NAJWIĘKSZYM NA ŚWIECIE TERMINALEM, DACHEM O WIELKOŚCI 25 BOISK PIŁKARSKICH