Pizzeria drukuje na pudełkach od pizzy zdjęcia psów do adopcji

0
635
Świetny pomysł na to, aby psy odnalazły nowy, kochający dom!

Od zabawnych kalendarzy po niestandardowe puszki po piwie, wiele organizacji wymyśliło kreatywne sposoby zachęcania ludzi do adopcji psów ze schronisk dla zwierząt.

Jedną z najnowszej kampanii promującej adopcję psów zaprezentowała firma Just Pizza & Wing Co. z Amherst w stanie Nowy Jork, która współpracowała z Society for the Prevention of Cruelty to Animals (SPCA) w Niagara.

Postanowili przymocować ulotki do każdego pudełka do pizzy, prezentując profile psów do adopcji.

Mary Alloy (właścicielka pizzerii Just Pizza & Wing Co.) współpracuje z SPCA. Chciała znaleźć wyjątkowy sposób, aby pomóc psom ze schroniska w znalezieniu domów na zawsze. Podczas burzy mózgów z koordynatorem wydarzenia SPCA, Kimberly LaRussą, wpadły na pomysł dołączenia ulotek do każdego zamówienia.

„Kimberly napisała do mnie SMS-a pewnej nocy:„ Hej, co byś pomyślała o umieszczeniu zdjęć psów na pudełkach po pizzy? ”. Pomyślałam, że to świetny pomysł i nie mogłam się doczekać, aż przejdziemy do działania” – ujawnia Alloy. „Wszyscy w firmie jesteśmy miłośnikami zwierząt, więc postanowiliśmy, że to zrobimy i natychmiast wzięłam się do pracy”.

Czytaj: W KALIFORNII MOŻNA KUPIĆ PSA TYLKO ZE SCHRONISKA!

Od piątku (28 lutego) do niedzieli (1 marca) klienci otrzymywali dodatkową ulotkę przy każdym zamówieniu. Reakcja klientów była bardzo pozytywna i po pierwszym dniu umieszczania ulotek na pudełkach od pizzy adoptowano sześciomiesięcznego szczeniaka o imieniu Larry. Ci, którzy adoptowali psa, otrzymali również bon podarunkowy 50 USD do wykorzystania w pizzerii Just Pizza w Amherst.

Dzięki tej kampanii psy znalazły nowe domy oraz rodzinna pizzeria powiększyła się o klientów, którzy kochają zwierzęta.

Mimo że kampania z ulotkami o psach dobiegła końca, LaRussa i Alloy nie planują na tym poprzestać – klienci Just Pizza & Wing Co. wkrótce mogą spodziewać się, że ich zamówienia przybędą z ulotkami dotyczącymi kotów!

Ta nowojorska pizzeria postanowiła do pudełek od pizzy dołączać ulotki o psach szukających nowego, kochającego domu. Brawa dla pomysłodawczyń!

Niagara SPCA: Strona internetowa | Facebook 
Just Pizza & Wing Co. Amherst:
Strona internetowa | Facebook | Instagram | Twitter | YouTube

Źródło: Reddit

Czytaj: Ten pies został porzucony z powodu swoich uroczych brwi