Po operacji człowiek stał się „obcym” i ma trudności z mówieniem

0
1113

Usunął nos i górną część ust, aby być tym, o czym marzył. Teraz, gdy zasłynął z innej formy, ma problemy z komunikowaniem się z innymi.

Z pewnością słyszeliście twierdzenie, że jeżeli czegoś chcesz przez całe życie, to musisz to spełnić. Niestety, czasami bywa tak, że jak to otrzymasz, zrobisz bądź spełnisz, nie jest to zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Często nie ma powrotu.

Poznajcie Anthony’ego Loffredo, 32-letniego Francuza, który zawsze marzył o byciu kosmitą. W końcu mężczyzna został zabrany na salę operacyjną przez lekarzy, aby spełnić swoje marzenie.

Anthony Loffredo usunął sobie nos w Hiszpanii, gdzie jest to legalne, donosi Mirror.

Nie był to łatwy proces, ponieważ mężczyzna usunął uszy, nos i przeciął sobie język na pół, wytatuował sobie całe ciało, w tym oczy. I tak oto „czarny kosmita”, jak nazywali go jego krewni, stał się znany.

Czasami jest tak, że chociaż jesteś zadowolony ze zmiany, niektóre rzeczy muszą po prostu wydarzyć się samoistnie i wpłynąć na Twoje codzienne życie.

Jedną z takich rzeczy jest to, że po usunięciu górnej części wargi mężczyzna zaczął mieć poważne trudności z mówieniem z taką samą szybkością jak wcześniej. Najwyraźniej po tej drastycznej zmianie ustom trudno jest dobrze modulować słowa.

Czytaj: Polski fotograf zachwyca zdjęciami kosmosu!

Oczywiście rozmowa jest ważna w życiu każdego człowieka, jest sposobem komunikowania się z resztą świata.

Jednak, co zaskakujące, dla mężczyzny ta zmiana nie stanowi problemu. Wręcz przeciwnie, mówi swoim obserwatorom na Instagramie, że chce pójść dalej, bo zmiana dopiero się zaczyna.

Czytaj: Ta krowa wygląda jak z kosmosu

Naprawdę bardzo trudno w to uwierzyć, zwłaszcza, gdy spojrzymy na zdjęcia sprzed zmian i teraz. Ale jak mówi mężczyzna: „Od najmłodszych lat pasjonowałem się mutacjami i przemianami ludzkiego ciała”.

„Trudności w komunikacji prawdopodobnie tylko sprawiają, że czujesz się bliżej tego, kim chcesz się stać”.

„Ciągłe myślenie o moich planach na najbliższe miesiące stało się normalne. Uwielbiam stawiać się w roli przerażającej postaci”, napisał Anthony Loffredo na swoim Instagramie.

Cudzoziemiec z innego świata, który choć rozumie ludzki język, nie może być zrozumiany przez zwykłe istoty. To niewątpliwie projekt o bardzo odważnej bryle, którą mężczyzna planuje doprowadzić do końca.

Nie mogę sobie wyobrazić bólu, jaki odczuwał na każdym etapie swojej zmiany. Ale jak to mówią, najważniejsze, żeby człowiek był szczęśliwy…

johannesfloe.com – Art to remember