Podróżująca para wykonuje bajkowe zdjęcia przedstawiające piękno prawdziwego świata

0
622

Przez ostatnie kilka lat TJ Drysdale i Victoria Yore badali świat i przedstawiali wspaniałe lokalizacje w bajkowych scenach.

Dzięki projektowi „Follow Me Away” para prezentuje piękne widoki z Peru, Islandii, Oregonu i całej Europy.

Imponujące zdjęcia przedstawiają Victorię jako modelkę. Kobieta do zdjęć zakłada sukienkę i fantazyjną pelerynę. Para dzięki zdjęciom pokazuje piękno tego świata, gdy przemierzają podstawy epickich wodospadów, miejsca opuszczonych budynków i zielone klify z widokiem na ocean.

Drysdale i Yore zazwyczaj są w drodze, ale zatrzymują się, aby zrobić wysokiej jakości zdjęcia. Stawiają na jakość, a nie na ilość.

Czytaj: Zdjęcia koni w hipnotyzującym krajobrazie islandzkim

Para zawsze chce zachować świeżość zdjęć. „Postanowiliśmy, że dziewczyna w białej sukni będzie naszym znakiem rozpoznawczym. Problem polegał na tym, że trzy razy z rzędu sfotografowaliśmy Victorię w białej sukience, w miejscach takich jak Islandia, więc nadszedł czas, aby dodać jakieś nowe miejsca!” – powiedział TJ Drysdale.

Aby ubarwić zdjęcia, do garderoby Yore dodano kolorowe peleryny. „Na zdjęciach widzisz ludzi w kurtkach, kobiety często mają ubrane sukienki, ale czy widzieliście kiedyś kogoś na zdjęciu w żółtej pelerynie na tle pięknego krajobrazu?”. Obecnie mają pięć peleryn: jedną szarą, jedną granatową, jedną żółtą, jedną czerwoną i jedną ciemnozieloną.

„Maskowana/zakapturzona postać kobiety w pelerynie wygląda wyjątkowo na tle pięknego krajobrazu i dodaje jeszcze więcej tajemniczego elementu niż kiedykolwiek wcześniej”, wyjaśnia Yore.

TJ Drysdale i Victoria Yore w projekcie „Follow Me Away” rejestrują bajkowe fantastyczne zdjęcia prawdziwych miejsc na całym świecie.

Follow Me Away: Strona internetowa | Facebook | Instagram

Czytaj: Lubisz pić przez rurkę? Na Capri grozi za to mandat