Pokaz mody męskiej Vivienne Westwood na Paris Fashion Week. Gdzie ci mężczyźni?!

0
1461

Coraz więcej kobiet zadaje sobie pytanie „Gdzie ci mężczyźni? Wiele kobiet twierdzi, że prawdziwy mężczyzna to gatunek na wymarciu. Przyglądając się ostatniemu pokazowi mody męskiej, śmiało mogę stwierdzić, że ten gatunek już wymarł. Sami zobaczcie jak wygląda facet XXI wieku według Vivienne Westwood. 

Światowi projektanci wydają się być oderwani od rzeczywistości. Tworzą ubrania, które bardziej nadają się do cyrku niż do codziennych stylizacji. Aktualnie im coś jest bardziej dziwaczne, tym lepiej. I chyba takim motto kierowała się jedna z najpopularniejszych projektantek świata Vivienne Westwood (77 l.).

Jej pokaz mody męskiej na Paris Fashion Week wywołał spore poruszenie. Ludzie przecierali oczy ze zdumienia, nie wierząc w to, co widzą. To jest facet XXI wieku? Chyba każdy z nas zada sobie to pytanie widząc, jak męscy są ci mężczyźni – skąpe slipki i podkolanówki, klapki na koturnach, sukienki mini, kozaczki i mieniące się klipsy i obowiązkowo hulajnoga lub deska – takie właśnie trendy będą obowiązywać w modzie męskiej w sezonie wiosna-lato 2019.

Rozumiem, że ekstrawaganckie pomysły zapewniają w świecie fashion globalny rozgłos, ale niech do cholery – facet zostanie facetem!

A Wam się podoba?

Zdjęcia: facebook.com/VivienneWestwood

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Koniecznie odwiedź naszą stronę o zdrowiu – f7zdrowie.pl

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl