Pokochaliśmy ich jako dzieci. Sprawdź, jak wyglądają teraz – aktorzy po latach

0
1494
Źródło: Pinterest

Czas nieubłaganie mija. Kiedyś, gdy byliśmy małymi, słodkimi dziećmi w wolnej chwili lubiliśmy oglądać różne filmy i seriale. Zawsze mieliśmy swoją ulubioną postać, dla której regularnie wracaliśmy przed ekrany telewizorów. Wiele postaci odegrało ważne role w kultowych filmach, jako dzieci. Jak wyglądają dzisiaj?

Pamiętasz swoich ulubionych aktorów z młodych lat? Te twarze znają wszyscy. Kojarzymy ich ze starych filmów, nie mając świadomości, jak wyglądają teraz. Zobaczcie, jak zmienili się aktorzy przez lata. Zapraszamy!

Georgie Henley

Zagrała Łucję w filmie „Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa”. Pracuje jako aktorka telewizyjna, napisała dwie książki.

Źródło: cytaty.pl

Macaulay Culkin

Co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia „Kevin sam w domu” zbiera przed ekrany telewizorów miliony Polaków. Amerykański aktor i muzyk zyskał międzynarodową sławę dzięki roli dzięki roli Kevina McCallistera w filmach Kevin sam w domu oraz Kevin sam w Nowym Jorku.Kevinowi.

Źródło: Pinterest

Mackenzie Rosman

Amerykańska aktorka, znana głównie z roli Ruthie w serialu telewizyjnym „Siódme niebo”, które w polskiej telewizji leciało w każdą niedzielę. W serialu zaczęła grać, gdy miała zaledwie 7 lat. Słodką, małą dziewczynkę z loczkami pokochał każdy.

Źródło: ridiculouslyextraordinary.com

Mellisa Joan Hart

Amerykańska aktorka, producentka i reżyserka filmowa. Znana głównie z tytułowej roli w serialu „Sabrina, nastoletnia czarownica” oraz jego fabularnych ekranizacjach. Wciąż podejmuje role w filmach i serialach.

Zdjęcie: ridiculouslyextraordinary.com

Przeczytaj także: 10 ZAINTERESOWAŃ, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE BĘDZIESZ MĄDRZEJSZY KAŻDEGO DNIA – f7dobry.com

Neve Campbell

Kanadyjska aktorka filmowa i telewizyjna. Znana z serialu „Ich pięcioro”, popularnego w latach 90-tych. Obecnie jest aktorką i modelką.

Zdjęcie: ridiculouslyextraordinary.com

Harry Melling

Brytyjski aktor, znany przede wszystkim z roli Dudleya Dursleya w serii filmów o Harrym Potterze.

Zdjęcie:ridiculouslyextraordinary.com

Właściwie Alfred Thomas Highmore. Brytyjski aktor filmowy, telewizyjny i dubbingowy. Pierwszą rolą, jaką zagrał, była rola Sama, synka samotnej matki w „Women Talking Dirty”.

Źródło: wwwwarnerbros.com

Daveigh Chase zasłynęła rolą w horrorze „The Ring”. Jako dziecko zagrała Samarę Morgan – przerażającą dziewczynkę, która zabijała każdego, kto obejrzał nagranie z jej udziałem.

Zdjęcie: www.ksvhs.com

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl