Policja aresztowała 100-letnią kobietę, aby spełnić jej marzenie

0
271

Australijska policja aresztowała 100-letnią kobietę, aby odhaczyć to z jej listy życzeń.

Wiktoriańska policja aresztowała 100-letnią kobietę – ale uwierzcie nam, to nie jest to, o czym myślisz.

Jean Bickenton świętowała swój wielki dzień, gdy nagle policjanci przerwali przyjęcie kobiety, aby ją aresztować, spełniając jej życiowe marzenie.

Czytaj: Policja zamieniła skonfiskowane Ferrari w samochód patrolowy

Podczas gdy niektóre babcie tęsknią za kartą urodzinową od rodziny lub telefonem od przyjaciółki, gdy mają tak ważne urodziny, Jean przeciwstawiła się temu trendowi.

Kobieta, która przez dziesięciolecia pracowała jako pielęgniarka, a w pewnym momencie życia pracowała jako pielęgniarka wojskowa podczas II wojny światowej, przyznała Daily Mail, że nigdy nie była „pijana”, „aresztowana”, nie straciła prawa jazdy ani nie miała konfliktu z prawem. No cóż, lepiej późno niż wcale.

Źródło: Facebook

Teraz jest zrozumiałe dlaczego ta przestrzegająca prawa obywatelka chciała urozmaicić swoją urodzinową imprezę.

Policjanci założyli pani Bickenton fałszywe kajdanki, gdy została wywieziona z placówki opieki nad osobami starszymi w Narracan Gardens.

Powiedziała: „Byłam zaskoczona, że są dość miękkie. I tak były dla mnie za duże”.

Czytaj: Poznań z najniższym bezrobociem w Polsce

Policja ujawniła również za pośrednictwem Facebooka, że Jean wykazała się „niewielką powściągliwością” i „dobrowolnie zobowiązana”, wykazując bardzo dużo entuzjazmu”.

Źródło: Facebook

Po usłyszeniu życzenia urodzinowego 100-latki, policja ujawniła, że bardzo chce je spełnić.

Gdy przybyli do ośrodka opieki nad osobami starszymi, policja poinformowała pozostałych mieszkańców o planie urodzinowym, aby upewnili się, że nikt nie ma problemu z prawem.

Policjanci powiedzieli: „Kiedy usłyszeliśmy o życzeniach Jean, nasz zespół był gotowy, aby wkroczyć i pomóc spełnić jej marzenie.”

Dodali: „Według Jean była to jedna z najlepszych uroczystości i cieszymy się, że mogliśmy pomóc w przeżyciu tego doświadczenia. Życzymy Jean wspaniałych setnych urodzin!”

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Odnośnie listy życzeń bardzo polecam Wam film Choć goni nas czas (The Bucket List).

Jest to film z 2007 roku wyreżyserowany przez Roba Reinera. Główne role w filmie zagrali świetni Jack Nicholson, Morgan Freeman, Sean Hayes, Beverly Todd i Rob Morrow. Film opowiada historię dwóch nieuleczalnie chorych mężczyzn podróżujących z listą rzeczy, które chcą zrobić przed śmiercią. Ten film jest naprawdę świetny i warto go obejrzeć.