Polska triathlonistka skoczyła w zaspę śnieżną. Nie wiedziała, że to będzie tak boleć

0
954

Zdolna, młodziutka, polska triathlonistka Julia Sanecka z Gryfina (województwo zachodniopomorskie) typowana jest za jedną z polskich nadziei tego sportu. O nastolatce zrobiło się głośno po tym, jak nieudanie zanurkowała w śniegu. Oj, to musiało boleć…

17-letnia Julia Sanecka na co dzień trenuje triathlon w Gryfińskim Klubie Sportowym „Delf”. Treningi w tej dyscyplinie są ciężkie, bowiem na triathlon składa się pływanie, kolarstwo i bieganie. Wymaga to dużej sprawności fizycznej. Dla Julii nie jest to żadna przeszkoda i walczy o swoje marzenia.

Miłość do sportu zaszczepili jej rodzice, którzy są trenerami triathlonu. Julia w swoich pierwszych zawodach wystartowała mając zaledwie 5 lat. Rodzice więc aktywnie wspierają córkę w sportowej pasji, a Julia angażuje się całym sercem. Odnosi ogromne sukcesy i jest nadzieją dla polskiego sportu.

Dzisiaj zamiast o jej karierze i jej sukcesach napiszemy o jej nieudanej próbie zanurkowania w śniegu. Nagranie trafiło do internetu, stając się bardzo szybko hitem.

Zabawna wpadka

Sanecka chciała zanurkować w zaspie śnieżnej. Jednak nie przewidziała, że sytuacja może potoczyć się nie po jej myśli. Julia odbiła się od twardej warstwy śniegu. Zderzenie ze śniegiem było bardzo bolesne, co zresztą widać na filmiku. Młoda sportsmenka upadek przyjęła na klatę i z uśmiechem podeszła do sytuacji. Gołym okiem widać duch mistrzyni: Julia błyskawicznie wstała, nie rozpamiętując porażki, a na jej ustach zagościł uśmiech. Z nią śmiały się także tysiące internautów.

Reakcje internautów

Nie trzeba było długo czekać na komentarze internautów.

„Oglądam to po raz 20-ty i nie mogę przestać się śmiać”.

„Dzięki Tobie mam teraz uśmiech na twarzy”.

„Chyba coś poszło niezgodnie z planem”.

„Kocham Twój skok”.

„coś chyba TWARDY ten śnieżek”.

„Skok na marzenia a zderzenie z rzeczywistością. Jesteś najlepsza!”.

Nie trudno nie zgodzić się z internautami, że Julia wyszła z całej sytuacji z twarzą i tylko zyskała sobie jeszcze większe grono fanów. Trzeba umieć się z siebie śmiać.

Nagranie skoku obiegło Internet i szybko stało się hitem. Zobaczcie sami!

Fotografie: Facebook.com, Instagram.com

PRZECZYTAJ TAKŻE: INSTRUKTORKA JOGI WAŻY 130 KG – JOGA NIE TYLKO DLA SZCZUPŁYCH – f7dobry.com

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl